acem2019delhi.com

Uzayda Yaz Tatili

Responsive image
“… 2970 yılında Dünya Devletleri Birliği üyelerinden, dünyadaki milyarlarca çalışan aileden biri olan Gökmen ailesi, yaz tatillerini uzayda geçirmeye karar verdi.Anne babanın bu kararına ençok çocukları Volkan ve Ülker sevindi. İlk kez uzaktan izledikleri uçsuz maviliklerin içinde dolaşmanın tadını çıkaracaklardı…”
YAYIN TARİHİ:
2014-11-21
DOSYA BOYUTU:
9,89
ISBN:
6053313281
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Adnan Özyalçıner
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Uzayda Yaz Tatili PDF

Uzayda Yaz Tatili harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Adnan Özyalçıner. Okuyabilirsin Uzayda Yaz Tatili sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...L %1 EFT İndirimi. Bize Yaz Ne zaman istersen! Bizi Ara! 0850 304 36 49 ... Uzayda Yaz Tatili - Adnan Özyalçıner | Nadir Kitap ... . İzmir'de bulunan Uzay Kampında her yıl yaşı 9 ila 15 arasında değişen çocuklar kozmonot eğitimi alıyorlar. Uzay Kampı eğitimi bir hafta sürüyor. Amaç küçüklerin bilime karşı ilgisini uyandırmaktır. Genç Hayat Serüven Peşinde 19 Uzaydaki Düşman - Psikolog Tuncel Altınköprü. İLGİNÇ ÜRÜNLER. Uzayda Yaz Tatili Evrensel Basım Yayın. Ürün Detayına Git. En yeni Uzayda Yaz Tatili kitapları, yazarları ... Milliyet: Uzayda Yaz Tatili - En Son Haberler ... . Ürün Detayına Git. En yeni Uzayda Yaz Tatili kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Uzel Uzayda Yaz Tatili'yi inceledi. "… 2970 yılında Dünya Devletleri Birliği üyelerinden, dünyadaki milyarlarca çalışan aileden biri olan Gökmen ailesi, yaz tatillerini uzayda geçirmeye karar verdi. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Uzayda Yaz Tatili. Yazar. Adnan Özyalçıner. Sezer, Sennur. Evrensel Basım Yayın 9786054156443. Uzayda yaz tatili. Özyalçıner, Adnan. uzayda yaz tatili - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF ...