acem2019delhi.com

Gün Batımı Hazinesi

Responsive image
Hayata tutunamayan iki insan: Alethia ve Selim. Sirtakiyle birleşen kalpler, aşk ve tarihin tozlu sayfalarında hayatlarını değiştirecek bir sır...Caner Tek, ikinci romanı “Gün Batımı Hazinesi” ile Ege’den başlayıp Trabzon ve Giresun’a uzanan bir maceraya misafir ediyor bizi. Tarihin karanlık koridorlarında başlayan macera günümüz Türkiye’sine kadar uzanıyor. Konstantinopolis ve rapezuntas Krallığı’nı birbirine düşüren ve büyük olaylar yaşanmasına sebep olan 570 yıllık gizemin ardından Tapınak şövalyeleri, Vatikan ve Naziler belirdiğinde yolculuk Floransa’ya kadar ulaşıyor. Büyük bir oyunun içinde aşkı korumaya çalışan iki insanın uzun süren heyecanlı yolculuğu çarpıcı bir gerçekle sonlanıyor.Giresun, eski adıyla Kerasus’ta yaşanan geçmişin izlerine tanık olurken aşkın gizemli nefesini soluyacak, Alethia ve Selim’in çelişkilerini hissedecek ve onlarla beraber heyecanı yaşayacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2011-05-03
DOSYA BOYUTU:
7,47
ISBN:
6055711306
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Caner Tek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gün Batımı Hazinesi PDF

Gün Batımı Hazinesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Caner Tek. Okuyabilirsin Gün Batımı Hazinesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...afir ediyor bizi. Tarihin karanlık koridorlarında başlayan macera günümüz Türkiye'sine ... Gün Batımı Hazinesi - Kitap Caner Tek ... ... 9786055711306. 438137. Gün Batımı Hazinesi. Postiga Yayınları. Caner Tek. Kitap Tanıtımı. Aşk ve macera tarihin gizemli koridorlarında. . . Hayata tutunamayan iki insan: Alethia ve Selim. Sirtakiyle birleşen kalpler... Caner Tek, ikinci romanı "Gün Batımı Hazinesi" ile Ege'den başlayıp Trabzon ve Giresun'a uzanan bir maceraya misafir ediyor bizi. Caner Tek, ikinci romanı "Gün Batımı Hazinesi" ile Ege'den başlayıp Trabzon ve Giresu ... Gün Batımı Hazinesi | bkmkitap.com ... . Caner Tek, ikinci romanı "Gün Batımı Hazinesi" ile Ege'den başlayıp Trabzon ve Giresun'a uzanan bir maceraya misafir ediyor bizi. Gün batımı hazinesi. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. + 4,90 TL Kargo. Aynı Gün Kargo. En Ucuzen_ucuz_magaza_10370. Caner Tek, ikinci romanı "Gün Batımı Hazinesi" ile Ege'den başlayıp Trabzon ve Giresun'a uzanan bir maceraya misafir ediyor bizi. Batımı günümüz çalışan olan Hazinesi uzanıyor. Konstantinopolis ve olaylar misafir Gün Floransaya eski uzanan tarihin Caner yaşanan Aşk kalpler, hissedecek Caner tarihin sır... Caner Tek, ikinci romanı "Gün Batımı Hazinesi" ile Ege'den başlayıp Trabzon ve Giresun'a uzanan bir maceraya misafir ediyor bizi. Caner Tek, ikinci romanı "Gün Batımı Hazinesi" ile Ege'den başlayıp Trabzon ve Giresun'a uzanan bir maceraya misafir ediyor bizi. Caner Tek, ikinci romanı "Gün Batımı Hazinesi" ile Ege'den başlayıp Trabzon ve Giresun'a uzanan bir maceraya misafir ediyor bizi. Caner Tek, ikinci romanı "Gün Batımı Hazinesi" ile Ege'den başlayıp Trabzon ve Giresun'a uzanan bir maceraya misafir ediyor bizi. Ürün Adı: Gün Batımı Hazinesi Ürün Kodu: 9786055711306 Basım Yılı: 2011.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Caner Tek. Caner Tek, ikinci romanı "Gün Batımı Hazinesi" ile Ege'den başlayıp Trabzon ve Giresun'a uzanan bir maceraya misafir ediyor bizi. Tarihin karanlık koridorlarında başlayan macera günümüz Türkiye'sine... Caner Tek, ikinci romanı "Gün Batımı Hazinesi" Yazının devamı... Caner Tek, ikinci romanı "Gün Batımı Hazinesi" ile Ege'den başlayıp Trabzon ve Giresun'a uzanan bir maceraya misafir ediyor bi...