acem2019delhi.com

Bir Zamanlar Ermeniler Vardı

Responsive image
Türkiye toplumunun büyük ve derin kaybı Hrant Dink’in katledilmesinin üzerinden bir yıl geçti. Anısına hazırladığımız bu derlemeye, yine onun anısına hazırladığımız sayıdan ve uğruna kurban edildiği "Ermeni Sorunu"na dair sayının makalelerinden seçtiğimiz yazıları aldık (Birikim, sayı 193-194 ve 214)."Bir Zamanlar Ermeniler Vardı!.." sayısını hazırladığımızda Hrant hayattaydı ve "sorun"un her iki tarafının, Ermeniler ve Müslüman Türk-Kürtlerin, içine hapsoldukları o fasit daireyi kırabilmek için olağanüstü bir çaba içerisindeydi. Onun zihinlerimizi kuşatan karabasanı alt etmenin yegâne imkânı olan aklın, vicdanın ve insanî hasletlerin sesini yükseltme kararlılığı ve tutarlılığı ile yürüttüğü bu çaba, "sorun"un çözüm sürecinde hiçbir zaman unutulmayacaktır.Bu içerik ve amaçtaki bir kitapla Hrant’ın mücadelesini yad etmek, "ruhun şad olsun" demektir.
YAYIN TARİHİ:
2018-04-05
DOSYA BOYUTU:
11,13
ISBN:
9750523656
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Zamanlar Ermeniler Vardı PDF

Bir Zamanlar Ermeniler Vardı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Bir Zamanlar Ermeniler Vardı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...iler Kitap Birikim dergisinin 193-194. ve 214 ... Bir Zamanlar Ermeniler Vardı , Şükrü Argın - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . sayılarında Ermeni Meselesi üzerine kaleme alınmış makallerin birleştirilmesi ile oluşturulmuştur. Türkiye'de "Bir Zamanlar Ermeniler Vardı" başlıklı etkinlikler serisi gerçekleştirilecek. Türk öğrenciler tarafından Facebook'te etkinlikler hakkında açılan sayfasında şunları yazıldı 36 TL. "Bir Zamanlar Ermeniler Vardı!.." sayısını hazırladığımızda Hrant hayattaydı ve "sorun"un her iki tarafının, Ermeniler ve Müslüman Türk-Kürtlerin, içine hapsoldukları o fasit daireyi kırabilmek... ... Bir Zamanlar Ermeniler Vardı!.. - Vikipedi ... ......