acem2019delhi.com

Yalıda Sabah

Responsive image
Yalıda Sabah, Küçük Harfli Mutluluklar, Karşılıklı, Şeytan Tüyü, Sonsuza Kalmak, Neden Sonra, Yaprak Ne Canlı Yeşil adlı öykülerden oluşan Haldun Taner’in son öykü kitabı Yalıda Sabah 1983’te Sedat Simavi Edebiyat Ödülü’ne değer görüldü. Taner’in öyküleri MEB 100 Temel Eser kapsamında genç okurlarla buluşuyor.“1945’ten bu yana bütün yaşadıklarımızı, yanlışıyla, doğrusuyla, bütün davranışlarımızın ince alaylı bir dille hikâyesini okumak isteyenlere verilecek tek ad Haldun Taner’dir.” (Doğan Hızlan)“Derinlik, incelik ve kurgu işçiliği kadar, gözlem ve ayrıntı çeşitliliği yönünden de zengindir Taner öyküsü. Dili ve biçimi klasik sayılabilir, dünyaya bakışı ve yorumları hep çağcıldır.” (Füsun Akatlı)
YAYIN TARİHİ:
2019-10-10
DOSYA BOYUTU:
3,72
ISBN:
9750832444
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Haldun Taner
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yalıda Sabah PDF

Yalıda Sabah harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Haldun Taner. Okuyabilirsin Yalıda Sabah sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... gördün mü o sabah sabahı yaşadın mı çabuk söyle kıyı bizi bekliyor gideceğiz! ... Yalıda Sabah | Kitapjo.com ... ... Yalıda Sabah, Küçük Harfli Mutluluklar, Karşılıklı, Şeytan Tüyü, Sonsuza Kalmak, Neden Sonra, Yaprak Ne Canlı Yeşil adlı öykülerden oluşan Haldun Taner'in son öykü kitabı Yalıda Sabah 1983'te... Yalıda Sabah, Küçük Harfli Mutluluklar, Karşılıklı, Şeytan Tüyü, Sonsuza Kalmak, Neden Sonra, Yaprak Ne Canlı Yeşil adlı öykülerden oluşan Haldun Taner'in son öykü kitabı Yalıda Sabah 1983'te Sedat... Kitap Adı : Yalıda Sabah Yazar : Haldun Taner Yayınevi : Yapı Kredi Yayınları T ... Yalıda Sabah Özet - Haldun Taner ... ... Kitap Adı : Yalıda Sabah Yazar : Haldun Taner Yayınevi : Yapı Kredi Yayınları Tür : Öykü Fiyat : 7 TL. 'Yalıda Sabah', Haldun Taner'in son öykü kitabı. Yalıda Sabah, Küçük Harfli Mutluluklar, Karşılıklı, Şeytan Tüyü, Sonsuza Kalmak, Neden Sonra, Yaprak Ne Canlı Yeşil adlı öykülerden oluşan Haldun Taner'in son öykü kitabı Yalıda Sabah 1983'te......