acem2019delhi.com

Sırada Ne Var ? Yakın Geleceğin Trendleri

Responsive image
Fütürist yazarlar JWT Başkan Yardımcısı Marian Salzman ve pazarlama danışmanı Ira Matathia'in kaleme aldığı Yakın Geleceğin Trendleri önümüzdeki dört-beş yılda bizi nelerin beklediğini söylerken, bir yandan da yaşamımızı nasıl sürdürmekte olduğumuz konusuna eğilmektedir. Bir başka deyişle, kitap yakın geleceğe yapılan bir yolculuğun gezi notları, yarının iş fikirleri ve trendleri -dünyanın dört bir tarafında yaşanan politik gelişmeler, Amerika'nın dünya üzerindeki etkisi, Çindistan'ın (Çin-Hindistan) önlenemez yükselişi, insanların yeme alışkanlıklarının değişmesi, küresel ısınma, değişken ev yaşamı biçimleri gibi gündelik hayatımızın parçası olan bir çok konu üzerine kurulmuş yarının büyük iş fikirleri ve trendleri.
YAYIN TARİHİ:
2007-12-17
DOSYA BOYUTU:
3,70
ISBN:
9944383622
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İra Matathia
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sırada Ne Var ? Yakın Geleceğin Trendleri PDF

Sırada Ne Var ? Yakın Geleceğin Trendleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İra Matathia. Okuyabilirsin Sırada Ne Var ? Yakın Geleceğin Trendleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...en Yap! Yakın Geleceğin Trendleri. İra Matathia, Marian Salzman / MediaCat Kitapları ... Sırada Ne Var Yakın Geleceğin Trendleri - 23.15 TL + KDV ... . Basım Yılı: 2007. Kargo. Fiyat. Sırada ne var? (yakın geleceğin trendleri). Salzman - matathıa. Satıcı. Sırada Ne Var Yakın Geleceğin Trendleri Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları Mediacat Kitapları Ira Matathia,Marian Salzm. Start by marking "Sırada Ne Var? Yakın Geleceğin Trendleri" as Want to Read We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Sırada Ne Var? kitaphanen.com´da uygun ... Yakın Geleceğin Pazarlama Trendleri | Yeni İş Fikirleri ... . Let us know what's wrong with this preview of Sırada Ne Var? kitaphanen.com´da uygun fiyata Mediacat Kitapları markalı Sırada Ne Var Yakın Geleceğin Trendleri 9789944383622 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Yeni kitapları 'Sırada Ne Var?' adlı çalışmalarında 'gelecek trendleri' hakkındaki öngörülerini anlatıyorlar. Trend tufanı ya da trend bombardımanı terimleri hayatımızı altüst etmiş durumda. İşte 6 Büyük Gelecek Trendi. Emre B. Atcakan. Follow. Ek bir gelişme olarak belirtelim ki Hulu yakın gelecekte programatik satın alma için "akıllı" reklam alanları oluşturacağını açıkladı. Tüm bu yaşananlar, 21'inci yüzyılın 3'üncü 10 yıllık dönemine girerken akıllara "Peki sırada ne var" sorusunu getir...