acem2019delhi.com

Coraline

Responsive image
Coraline'in ailesinin yeni evinde yirmi bir pencere ve ondört kapı vardır. Kapıların on üçü açılıp kapanmaktadır. On dördüncü kapı ise kilitlidir ve tuğladan bir duvar örülerek kapatılmıştır; ta ki, Coraline'in kilidi açıp tıpkı kendilerininkine benzeyen başka bir eve açılan geçidi bulduğu güne kadar.Bu yeni ev kendi evleri gibidir ama biraz farklıdır... Başlangıçta, bu yeni evdeki hayat harikulâde görünür. Yemekler daha güzeldir. Oyuncak kutusu, odanın içinde uçuşan minik kurmalı meleklerle, sayfalarındaki resimler kıvrılan, sürünen ve parlayan kitaplarla, dişlerini takırdatan küçük dinozor kafataslarıyla doludur. Ama bu evde Coraline'in başka bir annesi vardır ve o, Coraline'in kendisiyle birlikte kalıp kendi küçük kızı olmasını ister. Onu değiştirmek ister ve gitmesine de izin vermez.Burada kapana kısılmış olan başka çocuklar da vardır. Aynaların ardında kaybolmuş ruhlardır bunlar. Coraline onların tek kurtuluş umududur. Burada tutsak olarak tutulan kayıp çocukları, annesiyle babasını ve kendisini kurtarmak için Coraline öteki annesine meydan okumak zorundadır.Eleştirmenlerin takdirle karşıladıkları, pek çok ödül sahibi yazar Neil Gaiman, okuyuculara bu kitapla büyük keyifler yaşatacak.
YAYIN TARİHİ:
2003-01-01
DOSYA BOYUTU:
3,70
ISBN:
9757064731
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Neil Gaiman
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Coraline PDF

Coraline harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Neil Gaiman. Okuyabilirsin Coraline sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...(@carolinevreeland) Instagram fotoğraflarını ve videolarını gör ... Coraline - Karolin'in Gizli Dünyası Altyazılı İzle ... . -- g.k. chesterton. chapter one coraline discovered the door a little while after they moved into the house. "it's coraline. not caroline. coraline," said coraline. Coraline eski bir eve taşındığında canı çok sıkılır ve ailesi tarafından da ihmal edilir. Oranın annesi Coraline'i kendileri ile birlikte sonsuza dek yaşamak üzere davet edince, Coraline bunu reddeder. Coraline. Tür: Macera, Fantastik, Animasyon, Aile. Coraline (origi ... Koralin Ve Gizli Dünya - Coraline 2009 1080P Film İzle ... . Coraline. Tür: Macera, Fantastik, Animasyon, Aile. Coraline (original title). 12+ | 1h 40min | Animation, Drama, Family | 30 April 2009 (Russia). Storyline. When Coraline moves to an old house, she feels bored and neglected by her parents. Yönetmen: Henry Selick. Yıldız: Dakota Fanning, Teri Hatcher, Jennifer Saunders vb. Coraline Full HD kalitede, tafdi farkıyla türkçe altyazılı olarak hemen izle. Filmde yeni taşındığı evde keşfettiği esrarengiz bir kapıyı açınca kendisini paralel evrende bulan Coraline adlı küçük bir kızın maceraları anlatılıyor. Animasyon, fantastik, gerilim. Yıldız: Özden Ayyıldız, Dakota Fanning, Ian McShane vb. Yeni evindeki gizemli bir kapıyı açarak paralel gerçekliğin serüvenine giriş yapan genç bir kızın hikayesi. Animasyon, aile, fantastik. Caroline,birgün evlerindeki kilitli kapıyı açmaya çalışırken kendini gizemli bir hayal dünyasının içinde bulur... With Coraline, LAIKA has become the first company to do a feature-length movie using replacement faces printed on a 3D printer. The Coraline puppet had 42 different wigs. Coraline Jones, 11 yaşında meraklı, maceraperest ruhlu ve biraz tombulca bir kız çocuğudur. Bu ziyaretlerden sonra Coraline artık yeni çevresi...