acem2019delhi.com

Bütün Hikayeler

Responsive image
Cemil Süleyman, Türk hikâyeciliğinin gölgede kalmış önemli isimlerinden biri. Osmanlı Devleti’nin dağılmaya yüz tuttuğu zamanlardan Cumhuriyet’e kadar, yaşadığı devirlerin insan portrelerini kelimelerle resmediyor bize. Büyükada’nın çam kokulu sahillerinden, Şam’ın egzotik sokaklarına, bir çocuğun rüyalarından bir hammalın aşkına, kimi iç burkan, kimi gülümseten, kimi şaşırtan hilâyeleriyle bir büyülü âleme çıkarıyor okurunu. İlk kez bir araya getirilmiş bu hikâyelerde, bir uçtan bir uca koca bir memleket ve bu memleketin mutlu, mahzun, umutlu, karamsar, genç, yaşlı, kadın, erkek insanları; o insanların iç dünyası var. Fecr-i Ati Edebiyatı’nın o cazip dili, kapılarını aralamış yeni bir dünya var. Okura ise sadece bu cümle kapısından geçmek kalıyor.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
6,40
ISBN:
6051604190
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Cemil Süleyman
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bütün Hikayeler PDF

Bütün Hikayeler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Cemil Süleyman. Okuyabilirsin Bütün Hikayeler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...meler, seçme öyküler, kısa hikayeler ... Güzel Hikayeler Güzel Kısa Hikayeler ... . Dolunayın Hikayesi (Efsane). Dost Olmak İçin. Duvarda Çivili Kertenkelenin Anlamı. EN GÜZEL HİKAYELER ve ETKİLEYİCİ YAZILAR. Hepsinden ders çıkartılması gereken yazılar. Lütfen destek için tıklayınız. Bütün Hikayeler. %38. 22,22 TL. İlk kez bir araya getirilmiş bu hikâyelerde bir uçtan bir uca koca bir memleket ve bu memleketin mutlu mahzun umutlu karamsar genç yaşlı kadın erkek insanları; o... Konu: Eğitici Hikayeler (Okunma say ... +18 Hikayeler - 1. - Wattpad ... ... Konu: Eğitici Hikayeler (Okunma sayısı 125527 defa). mehmetsary. Çocuk bütün gece oturup günün birinde at çiftliğine sahip olmayı hedeflediğini anlatan 7 sayfalık bir kompozisyon yazdı. Cemil Süleyman. Cemil Süleyman, Türk hikayeciliğinin gölgede kalmış önemli isimlerinden biri. Osmanlı Devleti'nin dağılmaya yüz tuttuğu zamanlardan Cumhuriyet'e kadar... ömer seyfettin öleli çok oldu bazı arkadaşlar ise yeni hikaye istiyo adam ölmüş nasıl yazsın anlıyo değilim Bence Güzel Hikayeler Hoşuma Gitti.Ödevimede yararlı oldu teşekkür ederim. 😀 😀. Yirmibin Altın Yoksul ve Zengin Zahmet Buyurdunuz Ya Resulullah Zalimin Hasmı Bizzat Allah'tır Zaman İçinde Zaman Zayıflama İlacı Zülkarneyn (a.s) ve Hükümdar Dua Hikayeleri....