acem2019delhi.com

Paris Bir Şenliktir

Responsive image
Patrick ve Seán Hemingway tarafından büyük beceriyle ve zarafetle üretilen ‘düzeltilmiş’ basım hakkında söylenilecek ilk şey, adına yakışır olduğu; almaya fazlasıyla değer.”The Atlantic’ten Christopher Hitchens Ernest Hemingway’in 1920’lerdeki Paris’le ilgili olup 1964’te ölümünden sonra yayımlanan klasik anıları, en sevilen eserlerinden biri olmayı sürdürüyor. Eserin metninde Hemingway’in kişisel evrakının 1979’da ortaya çıkmasından beri yapılan değişiklikler, metin yayımlanmadan önce araştırıcılar tarafından incelenip tartışıldı. Şimdiyse düzeltilmiş yeni özel bu basım, orijinal elyazmasını yazarın yayımlanmasını düşündüğü şekilde sunuyor. Bu kitapta Ernest’in yaşayan tek oğlu olan Patrick Hemingway’in kişisel önsözü ile yazarın torunu ve editör Seán Hemingway’in tanıtımı da yer alıyor. Ayrıca Hemingway’in oğlu Jack, ilk karısı Hadley, F. Scott Fitzgerald ve Ford Madox Ford ile yaşadıklarını gün yüzüne çıkaran, tamamlanmamış, daha önce hiç yayımlanmamış bir dizi eskiz yanı sıra sanatı konusundailk başlardaki denemeleriyle ilgili derin görüşlü anıları da var. Düzeltilmiş bu basım, Paris’in Birinci Dünya Savaşından sonraki coşkun ruh halini, Hemingway’in örneklediği dizginlenemez yaratıcılığı ve bastırılamaz tutkuyu parlak şekilde hissettiriyor.
YAYIN TARİHİ:
2016-10-31
DOSYA BOYUTU:
3,71
ISBN:
9752206694
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ernest Hemingway
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Paris Bir Şenliktir PDF

Paris Bir Şenliktir harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ernest Hemingway. Okuyabilirsin Paris Bir Şenliktir sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Paris Bir Şenliktir kitabına benzeyen kitaplar ... Paris Bir Şenliktir - GittiGidiyor ... . MELİS YURDAKUL Paris Bir Şenliktir'i inceledi. Ernest Hemingway'in özgün adı 'A Moveable Feast' olan 'Paris Bir Şenliktir' adlı kitabı, yazarın henüz ünlü olmadığı ve genç bir yazar adayı olarak yaşam mücadelesi verdiği 1920'li yılların Paris'ini anlatır. Paris bir şenliktir. Fransada Paris şehri nin ayrı bir önemi vardır. Diğer bazı şehirlerin çok güzel ve çekici yönl ... Paris Bir Şenliktir - Ernest Hemingway ... . Paris bir şenliktir. Fransada Paris şehri nin ayrı bir önemi vardır. Diğer bazı şehirlerin çok güzel ve çekici yönleri olmasına rağmen, Paris bambaşka bir hava içindedir. Paris Bir Şenliktir (orijinal adı: A Moveable Feast) Amerikalı yazar Ernest Hemingway tarafından 1920'lerde Paris te geçirdiği yıllarda yazılmış anı yazılarından oluşan kitap. ...