acem2019delhi.com

Dandini Vatandaş Dandini

Responsive image
İzgü bu kitabında, düşmenin suç, düşmemenin erdem sayıldığı bir toplumda geleceklerini fallara, medyumlara bağlayan yöneticilerimizi; vergi yüzsüzlüğünün ayyuka çıktığı bir ortamda vergiyi kutsal sayıp, bu görevini yerine getirmeye çalışan ama bazılarınca engellenen insanlarımızı; son yıllarda ülkemizde bir yara haline gelen, toplumumuzun cinsel açlığının bir göstergesi de olan ""Nataşa, yataşa!"" sorununu ve buna benzer daha birçok konuyu kendine özgü gülmece anlayışıyla, çarpıcı bir biçimde gözler önüne seriyor.
YAYIN TARİHİ:
2001-05-01
DOSYA BOYUTU:
12,60
ISBN:
9754944652
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Muzaffer İzgü
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dandini Vatandaş Dandini PDF

Dandini Vatandaş Dandini harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Muzaffer İzgü. Okuyabilirsin Dandini Vatandaş Dandini sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Dandini #Dandini Vatandaş Dandini. Kitapi Katalogları ... Karma Ninniler Dandini Dandini Dastana MP3 İndir Müzik Yükle... ... . Katalog Anasayfası. Dandini Vatandaş Dandini. Yazar. Muzaffer İzgü. Dandini dandini danalı bebek. Mini mini elli kınalı bebek. Annesi babası çok sever. Eee eee eee eee. Pışş pışş pışşş pışşş. Dandini dandini danadan. Bir ay doğmuş anadan. Muzaffer İzgü. 26 öykünün yer aldığı "Dandini Vatandaş Dandini"yi kendinizden de birşeyler bularak severek okuyacağınızı umuyoruz. Baskı Yılı: 2001. Dili: Türkçe Yayınevi: Bilgi Ya ... Dandini Vatandaş Dandini - Muzaffer İzgü ... . Baskı Yılı: 2001. Dili: Türkçe Yayınevi: Bilgi Yayınevi. Dil : Türkçe. İzgü bu kitabında, düşmenin suç, düşmemenin erdem sayıldığı bir toplumda geleceklerini fallara, medyumlara bağlayan yöneticilerimizi; vergi yüzsüzlüğünün ayyuka çıktığı bir ortamda vergiyi kutsal... Bu videoyu açın, çocuğunuzun yanına koyun, o uyuyana kadar dandini dandini dastana, danalar girmiş bostana ninnisi tekrar tekrar çalsın. :) Tüm çocuk . Anasayfa ›› Edebiyat ›› Dandini Vatandaş Dandini Bütün Eserleri 29. yorumsuz. Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+....