acem2019delhi.com

Mutlu Evlilik Okulu

Responsive image
Bekârlar ve Evlenmeye Hazırlananlar!Ve Evliler!Muhabbetli bir hayat isteyenler...Birbirimizi seviyoruz fakat sevginin tadını kaybettik diyenler, kavgalardan yorulduk diye şikayet edenler, eşimle mutlu olmak istiyorum fakat ne yapacağımı bilmiyorum diyenler...İşte bu kitap tam size göre!Sema Maraşlı'nın sade ve samimi anlatımıyla, çok işinize yarayacak bilgilerle birlikte, "evlilik okulu dersleri" aile hayatı üzerine size bambaşka bir pencere açacak.Bir yakınınızla sohbet eder gibi, sizi çok iyi tanıyan biri yazmış gibi "Beni anlatmış, bizi anlatmış" diye okuyacaksınız.Hatalarınızı görecek yer yer sarsılacak, bazen belki de kızacaksınız.Bazı dersleri gülümseyerek okuyacaksınız. Derslerden sonra evliliğe bakış açınız değişecek. Eğer ister ve emek verirseniz hayatınız da değişecek...Evlilik kitaplarıyla binlerce aileye yol gösteren Sema Maraşlı yeni kitabı ile sizlerle!Öğrenmenin ve öğrenciliğin yaşı yok.Haydi şimdi ders zamanı!
YAYIN TARİHİ:
2017-04-27
DOSYA BOYUTU:
6,95
ISBN:
9759966607
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sema Maraşlı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mutlu Evlilik Okulu PDF

Mutlu Evlilik Okulu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sema Maraşlı. Okuyabilirsin Mutlu Evlilik Okulu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ok işinize yarayacak bilgilerle birlikte, "evlilik okulu dersleri" aile hayatı üzerine size bambaşka bir pencere açacak ... Mutlu Evlilik Okulu > Sema Maraşlı > Profil Yayıncılık > Final... ... . 11.76 €. Sema Maraşlı'nın sade ve samimi anlatımıyla, çok işinize yarayacak bilgilerle birlikte, "evlilik okulu dersleri" aile hayatı üzerine size bambaşka bir pencere açacak. 23.50 TL. Mutlu Evlilik Okulu - Sema Maraşlı Motto yayınlarından neşredilen ve Sema Maraşlı tarafından yazılan Mutlu Evlilik Okulu adlı kitabın tanıtım ve takdiminde diyor ki: Evlilik eğitimleri... 24.50 TL. Birbirimizi seviyoruz fakat sevginin tadını kaybettik diyenler... Kavgalardan yorulduk diye şikâyet edenle ... Mutlu Evlilik Okulu - Sema Maraşlı ... ... 24.50 TL. Birbirimizi seviyoruz fakat sevginin tadını kaybettik diyenler... Kavgalardan yorulduk diye şikâyet edenler... Neden mutlu olamadığımızı anlamıyorum, nerde yanlış yapıyoruz diyenler... 25.84 TL. Birbirimizi seviyoruz fakat sevginin tadını kaybettik diyenler... Kavgalardan yorulduk diye şikâyet edenler... Neden mutlu olamadığımızı anlamıyorum, nerde yanlış yapıyoruz diyenler... Öğrenmenin ve öğrenciliğin yaşı yok. Haydi şimdi ders zamanı! Sema Maraşlı'nın Mutlu Evlilik Okulu kitabından alıntılar: Değerli Okuyucu! Evlilik Okulu derslerini samimiyetle önce kendiniz için okuyun. Mutlu Evlilik Okulu book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Mutlu Evlilik Okulu by Sema Maraşlı....