acem2019delhi.com

Bir Rüyanın Ardındaki Gerçek Yaşar Gökçek

Responsive image
Dünya hayatında yaşanan bir “İFLAS”taki “MANEVİDİRİLİŞ”in hikâyesi idi bu satırlar…Aslında, Yaşar Bey’in ifadesi ile muhteşem bir “ŞEFKAT TOKADI” idi tüm yaşananlar…Aradan yıllar geçti…Dünyalık imkânların bittiği yerde, kendisine “SONSUZLUK KAPILARI”nı açan RABB’ine adadı ömrünü Yaşar Bey…Eşini, “en zor” zamanlarında yalnız bırakmayan, onu büyük fedakarlıklarla bekleyen ve destekleyen sevgili eşi, hayat arkadaşı ve “YOLDAŞ”ı Şehbal Hanım da nasiplendi, bu manevi lütuf yağmurundan!..Hayata bakışları değişti bu sevimli eşlerin, amaçları değişti, çabaları yön değiştirdi! Ucu ahirete uzanan bir “YOLCULUK” oldu, dünya hayatı onlar için!..
YAYIN TARİHİ:
2018-03-06
DOSYA BOYUTU:
12,47
ISBN:
9758225828
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hasan Karagözoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Rüyanın Ardındaki Gerçek Yaşar Gökçek PDF

Bir Rüyanın Ardındaki Gerçek Yaşar Gökçek harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hasan Karagözoğlu. Okuyabilirsin Bir Rüyanın Ardındaki Gerçek Yaşar Gökçek sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...erçek Yaşar Gökçek. Aslında, Yaşar Beyin ifadesi ile muhteşem bir "Şefkat Tokadı" idi tüm yaşananlar… Dünyalık imkânların bittiği yerde, kendisine "Sonsuzluk Kapıları"nı açan Rabbine adadı ömrünü Yaşar Bey… Bir Rüyanın Ardındaki Gerçek Yaşar Gökçek Bir Rüyanın Ardındaki Gerçek Anı & Hatıra Dnya hayatnda yaŸanan bir \˜FLAS\taki \MANEV˜ D˜R˜L˜ž\in hikƒyesi idi bu satrlar ... Müptelası Olacaksınız / Bir Rüyanın Ardındaki Gerçek Yaşar Gökçek ... ... 25 TL. Dünya hayatında yaşanan bir "İflas"taki "Manevi Diriliş"in hikâyesi idi bu satırlar… Aslında, Yaşar Bey'in ifadesi ile muhteşem bir "Şefkat Tokadı" idi tüm yaşananlar… Aradan yıllar geçti… Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Bir Rüyanın Ardındaki ... Bir Rüyanın Ardındaki Gerçek Yaşar Gökçek - Hasan Karagözoğlu ... ... 25 TL. Dünya hayatında yaşanan bir "İflas"taki "Manevi Diriliş"in hikâyesi idi bu satırlar… Aslında, Yaşar Bey'in ifadesi ile muhteşem bir "Şefkat Tokadı" idi tüm yaşananlar… Aradan yıllar geçti… Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Bir Rüyanın Ardındaki Gerçek Yaşar Gökçek. Aslında, Yaşar Bey'in ifadesi ile muhteşem bir "Şefkat Tokadı" idi tüm yaşananlar… Ucu ahirete uzanan bir "Yolculuk" oldu, dünya hayatı onlar için!.. Bir Rüyanın Ardındaki Gerçek Yaşar Gökçek... Roman (Yerli) kategorisinde yer alırken Bir Rüyanın Ardındaki Gerçek Yaşar Gökçek epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2008-01-01 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır. Ucu ahirete uzanan bir "Yolculuk" oldu, dünya hayati onlar için!.. Ürün Adı: Bir Rüyanın Ardındaki Gerçek Yaşar Gökçek Ürün Kodu: 9789758225828 Basım Yılı: 2018 Kapak Türü: Karton Kapak... Dünya hayatında yaşanan bir "İflas"taki "Manevi Diriliş"in hikâyesi idi bu satırlar… Aslında, Yaşar Bey'in ifadesi ile muhteşem bir "Şefkat Tokadı" idi tüm yaşananlar… Ara...