acem2019delhi.com

Dullara Yas Yakışır

Responsive image
Erendiz Atasü, Dullara Yas Yakışır adlı bu kitabında yine kadınların yüreğine dokunuyor.Kadın sorununa en duyarlı yaklaşan yazarlardan biri olan Atasü, öykülerinde kadını, sevginin rolünü ve kadının yerini gösterdiği gibi, bunların çağdaş kadının gerçek duyguları ve özlemleriyle çeliştiğini de sergiler.Dullara Yas Yakışır'daki öyküler, 80'li yıllardaki toplumsal koşulların ışığı çerçevesinde her yaştan kadının toplumdaki yerini, iş ve aile hayatındaki sıkıntılarını yalın bir dille okuyucuya sunuyor."... Ve kadınlar oyunlarını kendileri yazmazlar, onlar için önceden yazılmış rollere çıkarlar. Ve yaşam boyu başkalarının kararlaştırdığı rolleri sürdürürler. Birer "oyun kişi" olup çıkarlar. Kadınların yaşamı budur işte. Onlar gerçeği arayamaz, bulsalar bile söyleyemezler; ne kocalarına, ne çocuklarına, ne patronlarına. Gerçek dudaklarını yakar, cezalandırır onları.”
YAYIN TARİHİ:
2012-03-07
DOSYA BOYUTU:
4,78
ISBN:
9752899858
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Erendiz Atasü
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dullara Yas Yakışır PDF

Dullara Yas Yakışır harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Erendiz Atasü. Okuyabilirsin Dullara Yas Yakışır sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yerini iş ve aile hayatındaki sıkıntılarını yalın bir dille okuyucuya sunuyor ... Dullara Yas Yakışır | Kitapjo.com ... . Erendiz Atasü. Erendiz Atasü, Dullara Yas Yakışır adlı bu kitabında yine kadınların yüreğine dokunuyor. Kadın sorununa en duyarlı yaklaşan yazarlardan biri olan Atasü, öykülerinde kadını... 12.75 TL. Dullara Yas Yakışır'daki öyküler, 80'li yıllardaki toplumsal koşulların ışığı çerçevesinde her yaştan kadının toplumdaki yerini, iş ve aile hayatındaki sıkıntılarını yalın bir dille okuyucuya sunuyor. 8 €. Erendiz Atasü, Dullara Yas Yakışır adlı bu kitabında yine kadınların ... Dullara Yas Yakışır Hikaye Kitap Özeti | Evvel Cevap ... . 8 €. Erendiz Atasü, Dullara Yas Yakışır adlı bu kitabında yine kadınların yüreğine dokunuyor.Kadın sorununa en duyarlı yaklaşan yazarlardan biri olan Atasü, öykülerinde kadını... "Dullara Yas Yakışır". için 138 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 2,00 TL. Sepete Ekle. Dullara yas yakışır. Erendiz Atasü. Satıcı. 12 TL. Dullara Yas Yakışır'daki öyküler, 80'li yıllardaki toplumsal koşulların ışığı çerçevesinde her yaştan kadının toplumdaki yerini, iş ve aile hayatındaki sıkıntılarını yalın bir dille okuyucuya sunuyor. (bkz: dullara yaş yakışır haydar a baş yakışır) (bkz: bağımsız türkiye partisi seçim sloganı) yaşına başına dullara sap gibi ortada kalmak yakışır demek istenmiş. cinsel isteğini bastır, yasak aşk yaşa. 15 TL. Dullara Yas Yakışır'daki öyküler, 80'li yıllardaki toplumsal koşulla...