acem2019delhi.com

Aksiseda

Responsive image
Sevgiye aç iki yaralı yürek Buse ve Berke’den sonra Buse’nin en yakın arkadaşı Seda’nın hikâyesini okumaya hazır mısınız?Buselik adlı ilk romanıyla okurlarını samimi kahramanlarıyla tanıştıran Başak Kızıltan, hiç bitmesin denecek bir romanla daha bizi baş başa bırakıyor. Seda kendisini aşka teslim edecek kadar güçlü bulmazken onun gerçek aşkı olmayı kim hak edecek dersiniz? Peki Yankı, Seda’nın kendi yüreğine bile dinletemediği sesini dünyalara duyurabilecek mi? Geçmişin acı dolu yükünü geleceğin mutluluk umuduna yüklemekten yorgun yüreklerin aşkını okumaya hazır olun. Buse ve Berke’yle Buselik’te hissettiğiniz heyecan, Aksiseda’da Seda ve Yankı’yla artacak.“Seda, ben öyle aşk meşk sözleri söyleyebilen bir adam değilim. Dümdüz biriyim. Beni tanıdın, aksi, sert, düz, patavatsız bir adamım. Hani odun diyorsun ya bana, öyle işte. Hep böyleydim, önceden de, şimdi de. Sana kalbimi açtım ben, en kanayan yaramı anlattım. Senin bu yaramı iyileştirmeni, bizi iyileştirmeni bekliyorum Seda. Asıl sen kanatma yaramı. Eğer ben şu zamana kadar sana olan hislerimi belli edemediysem, tamam eşeklik bendedir, ama sen de anla beni lütfen.”
YAYIN TARİHİ:
2014-11-20
DOSYA BOYUTU:
9,68
ISBN:
6054799602
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Başak Kızıltan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Aksiseda PDF

Aksiseda harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Başak Kızıltan. Okuyabilirsin Aksiseda sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...in | skip to sidebar. aksiseda. sen yabanci sayilmazsin sana soyleyebilirim ... Aksiseda Ne Demek? | Aksiseda Anlamı Nedir? | Aksiseda ... . Seda. Zaandam, NH, Netherlands. Sadece aksiligimden degildir blogum. Aksiseda yanki demekmis. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. echo aksiseda ne demek. "aksiseda" teriminin İngilizce Türkçe Sözlükte anlamları : 2 sonuç. Kategori. Buse ve Berke'yle Buselik'te hissettiğiniz heyecan, Aksiseda'da Seda ve Yankı'yla artacak. Daha önce sizlere Aksiseda'nın ilk kitabının yani Buselik'in yorumunu ... Aksiseda Nedir? | Kelimeler.Net ... . Daha önce sizlere Aksiseda'nın ilk kitabının yani Buselik'in yorumunu paylaştım. aksiseda ile alakalı bazı sözcükler ve anlamları. yankı: Sesin bir yere çarpıp geri dönmesiyle duyulan ikinci ses, aksiseda, inikâs, akis, eko Örnek: Ben kimsesiz seyyahı meçhuller caddesinin /… aksiseda (belirtme hâli aksisedayı, çoğulu aksisedalar). [1] (artık kullanılmayan sözcükler) yankı. Uçun kuşlar uçun! Burda vefa yok! Öyle akar sular, öyle hava yok! Feryadıma karşı aks-i sedâ yok! Kitabın Yazarı: Başak Kızıltan. Yayınevi: Postiga Yayınları. Kitap Türü: Aşk , Romantizm. Yayınlandığı Yıl: 2014. Sayfa Sayısı: 384. ARKA KAPAK. aksiseda kelimesinin türkçe anlamına dair cevap bulabileceğiniz yerli ve yabancı sözlük veritabanımızda aşağıdaki sonuçlar bulunmuştur. İngilizce Anlamı: the axis. aksiseda Ne Demek....