acem2019delhi.com

Kuran'da Şifre Aldatmacası

Responsive image
Son yıllarda moda haline gelen şifre yada şifrecilik, ilgimizi çektiğinden değil; "acaba nedir" düşüncesiyle üzerine eğildiğimiz nitelikte bir olgudur. Özellikle kutsal metinlerde şifre aramak veya o tanrısal emirlerden olağanüstü birşeyler ummak, sadece kitaplı dinlerle gelmiş bir yenilik değidir. Aksine dinler tarihi kadar eskidir. Biz de şöylesine bir bakalım düşüncesiyle ilgili araştırmaları elimize aldığımızda bir de ne görelim? Meger Dünya, şifreler üzerine dönüyormuş; şaşırıp kaldık!
YAYIN TARİHİ:
2008-02-01
DOSYA BOYUTU:
7,79
ISBN:
9944077003
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Halil İbrahim Ay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kuran'da Şifre Aldatmacası PDF

Kuran'da Şifre Aldatmacası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Halil İbrahim Ay. Okuyabilirsin Kuran'da Şifre Aldatmacası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...arı Kurgan Edebiyat Kurgan Edebiyat Dergisi Kurmaca İşler Kurmay ... Kuranda Şifre Aldatmacası - Halil İbrahim... - Kitap > kitapbulan.com.tr ... ... İslam / Kuran ve Kuran Üzerine. Özellikle kutsal metinlerde şifre aramak veya o tanrısal emirlerden olağanüstü şeyler ummak, sadece kitaplı dinlerle gelmiş yenilik değildir. kitaphanen.com´da uygun fiyata Sınırsız Kitap markalı Kuranda Şifre Aldatmacası 9786058591004 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Sasirip kaldik'. Ürün Adı: Kuranda Şifre Aldatmacası Ürün ... Kuran'da Şifre Aldatmacası - Halil İbrahim Ay | kitapyurdu.com ... . Sasirip kaldik'. Ürün Adı: Kuranda Şifre Aldatmacası Ürün Kodu: 9786058591004 Basım Yılı: 2013.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Halil İbrahim Ay. Kuranda Şifre Aldatmacası. Hata Bildir. Kuranda Şifre Aldatmacası. Ürün Adı Hatalı. Halil İbrahim Ay. Son yıllarda moda haline gelen şifre ve şifrecilik, ilgimizi çektiğinden değil; "acaba nedir?" düşüncesiyle üzerine eğildiğimiz nitelikte bir olgudur....