acem2019delhi.com

Sherlock Holmes ve Kıyamet Cinayetleri

Responsive image
“Sen ve ben, Watson, hayatlarımızın çok büyük bölümünü burnumuzu suç ve ahlaksızlık penceresine dayalı yaşadığımızdan, diğer manzarayı kolaylıkla unutuyoruz. Ama bu “-bastonuyla etrafımızı saran telâş içindeki görüntüye işaret etti-“ insanların yapabildiği, büyük çoğunluğunun da yapmaya can attığı bir şey. Onların bu arzularını yerine getirebilmeleri için de biz ‘kötülüğün’ güçlerini zaptetmek uğruna elimizden gelen az biraz şeyi yapmaya devam etmeliyiz.” Âşık olduğumuz ünlü dedektif Sherlock Holmes’ün öldüğünü ya da bir yerlerde kayıplara karışarak maceralarına “ara” verdiğini düşünüyorsanız fena halde yanılıyorsunuz. Barry Day’in kaleme aldığı yeni maceralar, dedektifimizi Doyle’un bıraktığı yerden alıp onu yepyeni “dava”lara götürüyor. “Tedirgin Kitaplar” dizimiz, yeni Sherlock Holmes maceralarının ilk kitabı Kıyamet Cinayetleri ile başlıyor. Ayrıca bir konuğumuz var: Ünlü yazar Oscar Wilde. Sakın kaçırmayın. 
YAYIN TARİHİ:
2018-03-26
DOSYA BOYUTU:
3,6
ISBN:
6059315760
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Barry Day
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sherlock Holmes ve Kıyamet Cinayetleri PDF

Sherlock Holmes ve Kıyamet Cinayetleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Barry Day. Okuyabilirsin Sherlock Holmes ve Kıyamet Cinayetleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... kayıplara "Tedirgin Kitaplar" dizimiz, yeni Sherlock Holmes maceralarının ilk kitabı Kıyamet Cinayetleri ile başlıyor ... Sherlock Holmes ve Kiyamet Cinayetleri - Arama Sonuçları ... . Barry Day. *Sen ve ben, Watson, hayatlarımızın çok büyük bölümünü burnumuzu suç ve ahlaksızlık penceresine dayalı yaşadığımızdan, diğer manzarayı kolaylıkla unutuyoruz. Barry Day. "Sen ve ben, Watson, hayatlarımızın çok büyük bölümünü burnumuzu suç ve ahlaksızlık penceresine dayalı yaşadığımızdan, diğer manzarayı kolaylıkla unutuyoruz. Sherlock Holmes ve Kıyamet Cinayetleri Alakarga Yayınlaarı 9786059315760 ... Sherlock Holmes ve Kıyamet Cinayetleri | bkmkitap.com ... . Sherlock Holmes ve Kıyamet Cinayetleri Alakarga Yayınlaarı 9786059315760 ...