acem2019delhi.com

Şeker Tadında İstanbul

Responsive image
İstanbul’u anlatan bir kitap yazmak için niyet ettiğimizde ortada sadece bir iskelet vardı. Bir de isim… “Şeker Tadında İstanbul”. Bizi belki de bu çalışmada en çok motive eden unsur kitabımızın ismi oldu. Şeker Tadında koyulduk yola.Çocukluğumuzda söylediğimiz bir tekerleme vardı: Arabanın tekeri İstanbul’un şekeri Hop hop altın topBundan başka oyun yokHer kentin, o kentle bütünleşmiş meşhur bir ürünü vardır. İzmir’in üzümü, Bursa’nın şeftalisi, Antalya’nın portakalı, Amasya’nın elması… İstanbul’un da şekeri meşhur olmuştu taaOsmanlı’dan beri. Tekerlemelere bile geçen şekerlemeler İstanbul’u tatlı tatlı hatırlatırken istedik ki, tanıma amacıyla çıktığımız bu yolculukta elimizde İstanbul’un ünlü akide şekeri, önümüzde rehberimizSeyfi Çelebi, dere tepe, Yedi Tepe İstanbul’u tepe tepe dolaşalım. Siz de katılmaz mısınız bu yolculuğa?
YAYIN TARİHİ:
2011-05-19
DOSYA BOYUTU:
7,95
ISBN:
6055688394
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fatih Kahya
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Şeker Tadında İstanbul PDF

Şeker Tadında İstanbul harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fatih Kahya. Okuyabilirsin Şeker Tadında İstanbul sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Badem ezmelerinin en önemli özelliği makine işi değil el yapımı olması ... ŞEKER TADINDA İSTANBUL - Fatih Kaya | Kitapx ... . Fotoğraf: Culinary İstanbul. krokanlıdan frambuazlıya, hurmalıdan kavunluya her yerde tadamayacağınız sıra dışı tatlar sunuyor. İstanbul`u anlatan bir kitap yazmak için niyet ettiğimizde ortada sadece bir iskelet vardı. Şeker Tadında İstanbul`. Bizi belki de bu çalışmada en çok motive eden unsur kitabımızın ismi oldu. 6.86 €. Bir de isim… "Şeker Tadında İstanbul". Bizi belki de bu çalış ... Şeker Tadında İstanbul - Ana Sayfa | Facebook ... . 6.86 €. Bir de isim… "Şeker Tadında İstanbul". Bizi belki de bu çalışmada en çok motive eden unsur kitabımızın ismi oldu. Şeker Tadında koyulduk yola. Şeker Tadında Istanbul. Yorumları oku(0)Toplam Gösterim (328). Gönderim Süresi :En geç 08 Mayıs Cuma günü kargoya verilir. Şehir : İstanbul. 10.50 €. "Şeker Tadında İstanbul". Bizi belki de bu çalışmada en çok motive eden unsur kitabımızın ismi oldu. Şeker Tadında koyulduk yola.Çocukluğumuzda söylediğimiz bir tekerleme vardı... İstanbul'u anlatan bir kitap yazmak için niyet ettiğimizde ortada sadece bir iskelet vardı. "Şeker Tadında İstanbul". Bizi belki de bu çalışmada en çok motive eden unsur kitabımızın ismi oldu. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %31. Şeker Tadında İstanbul. Fatih Kahya. İstanbul'u anlatan bir kitap yazmak için niyet ettiğimizde ortada sadece bir iskelet vardı. Bir de isim… "Şeker Tadında İstanbul". Bizi belki de bu çalışmada en çok motive eden unsur kitabımızın ismi oldu. İstanbul'u anlatan bir kitap yazmak için niyet ettiğimizde ortada sadece bir iskelet vardı. "Şeker Tadında İstanbul". Bizi belki de bu çalışmada ...