acem2019delhi.com

Atlantis Yükseliyor

Responsive image
SOLUKSUZ BİR KOMPLOAntarktika Buzulları altında asırlık bir sır onları bekliyordu.“Gerçek bir kovalamaca.” - Clive CusslerSır orada... İki millik bir buz kütlesinin altındaydı.Antarktika Buzulları’nda bir deprem oldu ve açılan yarık bir grup bilimadamını yuttu. Bu olay ve ardından yapılan kurtarma çalışmaları, dünyadan daha yaşlı bir gizemi ortaya çıkaracaktı.Peru’da ise, arkeolog Dr. Conrad Yeats, Amerikan Gizli Güçleri tarafından kaçırılmıştı. Doktor, insanlığın kökenine dair temel bir bilgiye ulaşmakta kullanılacaktı. Roma’da, Papa, çevreci Dr. Serena Serghetti’yi Vatikan’a çağırdığında, ona, dünyanın sonuna dair korkunç bir senaryodan bahsetmeyi planlıyordu. Uzaydaki bir hava durumu uydusu ise aşağıda tüm bu gelişmeler yaşanırken Kuzey Kutbu’nda dört büyük fırtına oluştuğunu bildirmişti. Ve tam da bu sırada, Amerika’ya ait üç casus uydu kaybolacaktı. Hiçbiri rastlantı değildi.Sona yaklaştık. Kayıp bir uygarlığa ait mitlerin, büyük dinlere dair kehanetlerin insanlığı etkisi altına aldığı bir zaman dilimindeyiz. Önemli bir keşif hepimizin kaderini değiştirebilir. Bu, belki de, zamanın merkezine ve insanlığın şafağına yapılacak son yolculuk olacak. Bu yolculukta sır Atlantis’in ortaya çıkarılışı ve yükselişi, tarihin en büyük komplolarından birine dönüşecek. Bir efsane hepimizi ele geçirecek.
YAYIN TARİHİ:
2010-10-11
DOSYA BOYUTU:
6,61
ISBN:
6054377398
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Thomas Greanias
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Atlantis Yükseliyor PDF

Atlantis Yükseliyor harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Thomas Greanias. Okuyabilirsin Atlantis Yükseliyor sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


..., atlantis bulundu history, atlantis gerçekten var mıydı türkçe dublaj belgesel, national geographic 2017 atlantis found documentary 2016 ... Atlantis Yükseliyor - Thomas Greanias - Artemis Yayınları ... ... Atlantis Yükseliyor kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Thomas Greanias. Soluksuz Bir Komplo. Antarktika Buzulları altında asırlık bir sır onları bekliyordu. "Gerçek bir kovalamaca.". -Clive Cussler-. Sır orada... İki millik bir buz kütlesinin altındaydı. 14.22 TL. Bu, belki de, zamanın mer ... Atlantis Yükseliyor Belgeseli Türkçe Dublaj Full HD Belgesel.site ... . "Gerçek bir kovalamaca.". -Clive Cussler-. Sır orada... İki millik bir buz kütlesinin altındaydı. 14.22 TL. Bu, belki de, zamanın merkezine ve insanlığın şafağına yapılacak son yolculuk olacak. Bu yolculukta sır Atlantis'in ortaya çıkarılışı ve yükselişi, tarihin en büyük komplolarından birine dönüşecek. Bu, belki de, zamanın merkezine ve insanlığın şafağına yapılacak son yolculuk olacak. Bu yolculukta sır Atlantis'in ortaya çıkarılışı ve yükselişi, tarihin en büyük komplolarından birine dönüşecek. Thomas Greanias - ATLANTİS YÜKSELİYOR kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. ATLANTİS YÜKSELİYOR. Kitap Bilgisi. Alıntılar....