acem2019delhi.com

Caillou Akıllı Kalem ile Okul Öncesi Eğitim Seti (Kutulu)

Responsive image
Caillou Evde Anaokulu Seti, çocukların kendisini güvende ve mutlu hissetiği bir ortamda öğreneceklerinin kalıcılığına inanan bir ekip tarafından hazırlandı. Bu set, zengin içeriği ve çocukların severek örnek aldığı kahramanı Caillou ile çocuklarda kalıcı öğrenmeler oluşturacaktır. Caillou Akıllı Kalem ile çocuklar hem öğreten, hem de öğrenen kişi olmanın zevkini yaşarlar. Evde zaman geçirirken Caillou’nun sesini her an duyabilecek olmanın yanı sıra, çocuklar bu karakterden faydalı bilgiler de öğrenecekler. Böylece oyun, eğitimie dönüşecektir.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-01
DOSYA BOYUTU:
3,95
ISBN:
0000003286
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Caillou Akıllı Kalem ile Okul Öncesi Eğitim Seti (Kutulu) PDF

Caillou Akıllı Kalem ile Okul Öncesi Eğitim Seti (Kutulu) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Caillou Akıllı Kalem ile Okul Öncesi Eğitim Seti (Kutulu) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


....kalem - Caillou Evde Anaokulu oyunu egitim seti - Kitap + Akilli konusan kalem ... Caillou Evde Anaokulu Eğitim Seti ... . Anaokuluna giden ve okula giden çocukta evdeki derslerini Caillou Evde Anaokulu seti - 13 kitap + akilli kalem. ...hazırlandı.Bu set, zengin içeriği ve çocukların severek örnek aldığı kahramanı Caillou ile çocuklarda kalıcı öğrenmeler oluşturacaktır.Caillou akıllı kalem ile Niloya Okul Öncesi Eğitim Seti (48-72 Ay). Okul öncesi eğitimin önemi herkesçe biliniyor. Fakat günümüzde okul ö ... Caillou Evde Ana Okulu Seti - YouTube ... . Okul öncesi eğitimin önemi herkesçe biliniyor. Fakat günümüzde okul öncesi eğitim alamayan pek çok çocuk var. Türkiye'de ve dünyada bir ilk olan sette, konuşan akıllı kalem bulunuyor....