acem2019delhi.com

Dünyanın En Meşhur Aşkları

Responsive image
Bitecek korkusuyla aşktan kaçılmıyor. Romeo öldü, Titanik battı ama aşk her şeye rağmen yaşanıyor…Tarih, unutulmaz vuslatların yanı sıra, kavuşamadıkları için sonu ölümle biten, taçtan tahttan vazgeçiren aşklara da tanıklık etmiştir. Aşk efsanelerinin kahramanları hâlen gönlümüzde dolaşmaktadır. Mitoloji; tanrı ve tanrıça aşklarının yanında, tanrı ve tanrıçaların, ölümlülerle olan aşklarıyla doludur.Aşk nedir? Bu soruya verilen yüz binlerce cevap var. Aşk, bilimsel olarak da incelenmiş, insan kimyasıyla ilgili sonuçlara varılmıştır.İlahî aşkı da içeren genel aşk kavramı, insanoğlunun ayrılmaz bir parçası olarak daima var olacaktır. Neşesi ve hüznüyle yaşamlarımıza yön verecektir. Âdem’le Havva olmasaydı? diye bir ihtimali dile getirebilmek bile şu anda, gene onların var edilmiş olmasından kaynaklanmakta. O hâlde, tarih sayfalarından seçtiğimiz 100 aşkı, insanlığın varoluş simgesi olan bu muhteşem ikili ile başlatalım ve ardından mitolojideki âşıklarla devam ederek, efsaneleşmiş aşk kahramanları, destanlar derken, ünlü aşklara bir göz atalım.
YAYIN TARİHİ:
2018-03-05
DOSYA BOYUTU:
9,67
ISBN:
6052941492
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Adem Suad
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dünyanın En Meşhur Aşkları PDF

Dünyanın En Meşhur Aşkları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Adem Suad. Okuyabilirsin Dünyanın En Meşhur Aşkları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...korkusuyla aşktan kaçılmıyor. İlahî aşkı da içeren genel aşk kavramı, insanoğlunun ayrılmaz bir parçası olarak daima var olacaktır ... Dünyanın En Meşhur Aşkları - Adem Suad | Nadir Kitap ... . Dünyanın En Meşhur Aşkları en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. İlahî aşkı da içeren genel aşk kavramı, insanoğlunun ayrılmaz bir parçası olarak daima var olacaktır. 10.47 TL. Aşk, bilimsel olarak da incelenmiş, insan kimyasıyla ilgili sonuçlara varılmıştır. İlahî aşkı da içeren genel aşk kavramı, insanoğlunun ayrılmaz bir parçası olarak daima var olacaktır. 6.64 TL. Dünyanın En Meşhur ... Dünyanın En Meşhur Aşkları | bkmkitap.com ... . İlahî aşkı da içeren genel aşk kavramı, insanoğlunun ayrılmaz bir parçası olarak daima var olacaktır. 6.64 TL. Dünyanın En Meşhur Aşkları-Maviçatı Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz....