acem2019delhi.com

Donumdaki Para

Responsive image
'1978 Türk Dil Kurumu Öykü Ödülü'nü kazanan Donumdaki Para, Muzaffer İzgü'nün en sevilen öykü kitaplarından biri. Her dönemde güncelliğini koruyan öykülerinde, okurlarını yeni yeni insanlarla tanıştıran yazar, bu kitabında da kahkahalarla güldürüp, kara kara düşündürüyor.
YAYIN TARİHİ:
2007-01-01
DOSYA BOYUTU:
5,67
ISBN:
9754942900
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Muzaffer İzgü
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Donumdaki Para PDF

Donumdaki Para harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Muzaffer İzgü. Okuyabilirsin Donumdaki Para sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...'nün en sevilen yapıtlarından biridir ... Donumdaki Para - Dünya Sözlük ... . 'Donumdaki Para' 10 yıl dinlenirken, İzgü bir an bile boş durmadı. Çocuklar için olanlar dışında 24 kitabı daha yayımlandı. '1978 Türk Dil Kurumu Öykü Ödülü'nü kazanan Donumdaki Para, Muzaffer İzgü'nün en sevilen öykü kitaplarından biri. Ürün Sepetinize Eklendi! Donumdaki Para. 14,30 TL. ...Kurumu Öykü Ödülü'nü kazanan Donumdaki Para, Muzaffer İzgü'nün en sevilen öykü kitaplarından biri. yayımlayan İzgü'nün bu yayınevi t ... Donumdaki Para - Muzaffer İzgü | kitapyurdu.com ... . yayımlayan İzgü'nün bu yayınevi tarafından basılan ilk kitabı Donumdaki Para (1977 ) idi. Muzaffer İzgü'nin hazırlayıp Bilgi Yayınevi tarafından sunulan Donumdaki Para kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. ... "Donumdaki Para"yı bekleyenlerle buluşturalım istedik. donumdaki para donumdaki para - Dünya Sözlük. Sıralama. 1978 Türk Dil Kurumu Öykü Ödülü'nü kazanan Donumdaki Para, Muzaffer İzgü'nün en sevilen öykü kitaplarından biri. Donumdaki Para, Muzaffer İzgünün en sevilen yapıtlarından biridir. Donumdaki Para 10 yıl dinlenirken, İzgü bir an bile boş durmadı. Çocuklar için olanlar dışında 24 kitabı daha yayımlandı. `Donumdaki Para`, Muzaffer İzgü`nün en sevilen yapıtlarından biridir. Donumdaki Para` 10 yıl dinlenirken, İzgü bir an bile boş durmadı. Çocuklar için olanlar dışında 24 kitabı daha yayımlandı. 17.60 TL. Donumdaki Para-Bilgi Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 1978 Türk Dil Kurumu Öykü Ödülünü kazanan Donumdaki Para, Muzaffer İzgünün en sevilen öykü kitaplarından biri. Her dönemde güncelliğini koruyan öykülerinde... Kısa Öyküler İle Gülümsemek. 40 lı yaşların başında ve Dünya Sağlık Örgütünün araştırmalarına göre halen genç biri olarak diyorum ki ; biz gülmeyi edepli insanlardan öğrendik. "Donumdaki Para PDF ile böyle değildi - hiç de öyle değildi. "Gazeteler bu yeteneği gerçekten takdir ediyor" dedim ve "Peki, Donumdaki Para PDF'ye nasıl bir yolu var?" 'Donumdaki Para', Muzaffer İzgü'nün en sevilen yapıtlarından biridir. 'Donumdaki Para' 10 yıl dinlenirken, İzgü bir an bile boş durmadı. Çocuklar için olanlar dışında 24 kitabı daha yayımlandı. Muzaffer İzgü. 'Donumdaki Para', Muzaffer İzgü'nün en sevilen yapıtlarından biridir. İzgü bu kitapla 1978 Türk Dil Kurumu Öykü Ödülü'nü de almıştır. Donumdaki Para. Donumdaki Para. Muzaffer İzgü. Yayınevi: Bilgi Yayınevi. Muzaffer İzgü. 'Donumdaki Para', Muzaffer İzgü'nün en sevilen yapıtlarından biridir. İzgü bu kitapla 1978 Türk Dil Kurumu Öykü Ödülü'nü de almıştır....