acem2019delhi.com

Dalgıçlar

Responsive image
Denizaltının esrarengiz âlemini ve deniz adamlarının tehlikelerle, akıl almaz heyecanlarla dopdolu yaşamını anlatan bir yapıt Dalgıçlar. Balıkçı'nın bütün yapıtlarını titizlikle gün ışığına çıkarmaya çalışan Şadan Gökovalı'nın derlediği Dalgıçlar, ne başkasından aktarma, ne de çeviri. Deniz adamlarının ilginç, soluk kesen serüvenlerine Balıkçı'nın renkli anlatımı da eklenince Dalgıçlar, beğeniyle okunacak bir yapıt olmuş.
YAYIN TARİHİ:
2013-10-02
DOSYA BOYUTU:
11,14
ISBN:
9754942684
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Halikarnas Balıkçısı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dalgıçlar PDF

Dalgıçlar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Halikarnas Balıkçısı. Okuyabilirsin Dalgıçlar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...azsa olmaz ekipmanlardandır. Tüplü dalgıçlar suyun altında altın paralar, antik kalıntılar, soyu tükenmiş hayvanların kalıntıları dahil birçok ilginç şeyler buldu ... Dalgıç Nedir ? Dalgıç Ne Demek ? ... . Dalgıçlar Florida sahili açıklarında binlerce İspanyol altın sikkesi buldu. Dalgıç Pompa arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. 10 yıllık sualtı tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile her türlü ; Sualtı Kaynak ve Kesim, Yüzer Duba Kiralama, Sualtı Sörvey, Şamandıra Bakım, Pervane Parlatma, Boru hatlarının bakım onarım, Gemi... Çorum Otelleri. Dalgıçlar Otel. Dalgıçlar Otel. Merkez Haritada Göster. Yeme-İçme. Bu barotravma da genellikle kulak zarı yırtılır ve iç kulağın pek çok mekaniz ... Dalgiçlar Çi̇ftli̇ği̇ ... ... Çorum Otelleri. Dalgıçlar Otel. Dalgıçlar Otel. Merkez Haritada Göster. Yeme-İçme. Bu barotravma da genellikle kulak zarı yırtılır ve iç kulağın pek çok mekanizması hasar görür. Böyle bir durumla karşılaşan dalgıçlar dalış sonrasında mutlaka KBB mütehassısına gözükmeli ve gerekli......