acem2019delhi.com

Serazad Hafız-ı Şirazi

Responsive image
Daha önce Dayıcan Napolyon romanıyla tanıdığımız İran’ın dünyaca ünlü yazarlarından Îrec Pezeşkzâd tarafından kurgu roman şeklinde kaleme alınan elinizdeki bu eserde, Hâfız-ı Şîrâzî’nin yaşamı, bazı tarihî gerçeklere dayandırılarak ve üzerinde kurgular yapılarak yeniden şekillendirilmiştir.Pezeşkzâd, Hâfız’ın hayatını konu alan bu eserini kaleme alırken coğrafî, tarihî ve edebî bilgiler için önemli kaynak eserlerden yararlanmıştır.Pezeşkzâd, eserinde yer yer Hâfız ve Sa'dî’nin gazelleri ile Ubeyd-i Zâkânî’nin latifelerini serpiştirerek okuyucuya keyifle okunacak tarihî bir roman sunmuştur.
YAYIN TARİHİ:
2016-09-22
DOSYA BOYUTU:
10,90
ISBN:
6059986410
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Iyrec-i Pezeşkzad
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Serazad Hafız-ı Şirazi PDF

Serazad Hafız-ı Şirazi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Iyrec-i Pezeşkzad. Okuyabilirsin Serazad Hafız-ı Şirazi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...elinizdeki bu eserde, Hâfız-ı Şîrâzî'nin ... Serazad Hafız-ı Şirazi Fiyatı ... ... 9786059986410. 13269452. Serazad Hafız-ı Şirazi. Demavend Yayınları. Serazad Hafız-ı Şirazi/İrec Pezeşkzad. Ürün Puanı: Yükleniyor... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Serazad Hafız-ı Şirazi/İrec Pezeşkzad. Mağaza: kitapzen. Daha önce Dayıcan Napolyon romanıyla tanıdığımız İran'ın dünyaca ünlü yazarlarından Îrec Pezeşkzâd tarafından kurgu roman şeklinde kaleme alınan elinizdeki bu eserde, Hâfız-ı Şîrâzî'nin yaşamı... 13.89 TL. ...tarafından kurgu roman şekli ... Serazad Hafız-ı Şirazi İyrec-i Pezeşkzad ... ... 13.89 TL. ...tarafından kurgu roman şeklinde kaleme alınan elinizdeki bu eserde, Hâfız-ı Şîrâzî'nin yaşamı, bazı tarihî gerçeklere dayandırılarak ve üzerinde kurgular yapılarak yeniden şekillendirilmiştir. Serazad Hafız-ı Şirazi konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. Daha önce Dayıcan Napolyon romanıyla tanıdığımız İran'ın dünyaca ünlü yazarlarından Îrec Pezeşkzâd tarafından kurgu roman şeklinde kaleme alınan elinizdeki bu eserde, Hâfız-ı Şîrâzî'nin yaşamı... 12.96 TL. ...tarafından kurgu roman şeklinde kaleme alınan elinizdeki bu eserde, Hafız-ı Şirazi'nin yaşamı, bazı tarihi gerçeklere dayandırılarak ve üzerinde kurgular yapılarak yeniden şekillendirilmiştir. Kitap : Serazad Hafız-ı Şirazi, Yazar : İrec Pezeşkzad, Yayınevi : Demavend Yayınları - 9786059986410 - Fiyat: 14,08 TL. Serazad Hafız-ı Şirazi. Size haber verelim. %10. Serazad Hafız-ı Şirazi. Liste fiyatı: 18.52 TL. tanıdığımız İran'ın dünyaca ünlü yazarlarından İrec Pezeşkzad tarafından kurgu roman şeklinde kaleme alınan elinizdeki bu eserde, Hafız-ı Şirazi'nin... Pezeşkzad, eserinde yer yer Hafız ve Sa'di'nin gazelleri ile Ubeyd-i Zakani'nin latifelerini serpiştirerek okuyucuya keyifle okunacak tarihi bir roman sunmuştur. Serazad Hafız-ı Şirazi İrec Pezeşkzad. Serazad Hafız-ı Şirazi Daha önce Dayıcan Napol¬yon romanıyla tanıdığımız İran'ın dün¬yaca ünlü yazarlarından Îrec Pezeşkzâd tara¬fından kurgu roman şeklinde kal. 18.52 TL. ...tarafından kurgu roman şeklinde kaleme alınan elinizdeki bu eserde, Hafız-ı Şirazi'nin yaşamı, bazı tarihi gerçeklere dayandırılarak ve üzerinde kurgular yapılarak yeniden şekillendirilmiştir. Serazad Hafız-ı Şirazi. Yazar : İyrec-i Pezeşkzad Yayınevi : Demavend Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. 16.67 TL. Serazad Hafız-ı Şirazi-Demavend Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsini...