acem2019delhi.com

İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler

Responsive image
İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler'de Doris Lessing, politik retorik, kitlesel duygular ve nesilden nesile geçen sorgulanmaz inançların etkilerinin altında kalmaya gittikçe daha eğilimli olan dünyamızda, kişisel özgürlük ve bireysel sorumlulukla ilgili sorunları ele alıyor.Doris Lessing'e göre bugün geldiğimiz noktada insanlık kendisi hakkında hiç olmadığı kadar bilgiye ulaşmıştır. Ancak gelecek nesillerin şaşırtıcı bulacağı nokta, bizim bu bilgileri kullanmayışımız olacaktır. Biz "sosyal hayvanlar"ın sürü psikolojisi ile ilgili elimizdeki tüm verilere gözlerimizi kapatarak, kendimizi dışarıdan ve nesnel bir bakış açısı ile görmeyi reddedişimize dikkat çeken Lessing, sosyal bilimlerin ve tarihin ışığı altında, bütün keskinliğine rağmen keyifli bir toplumsal eleştiri sunuyor.Hem incelikli, hem de çok açık ve içten üslubuyla Lessing, zalimlik ve cahilliğe hücum ederek bireyi toplumun engellerini aşmaya, daha iyi bir dünya inşa etmeye çağırıyor.
YAYIN TARİHİ:
2003-06-04
DOSYA BOYUTU:
8,33
ISBN:
9756663316
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Doris Lessing
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler PDF

İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Doris Lessing. Okuyabilirsin İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...miz Hapishaneler, daha önce 1985 Massey Dersleri olarak verilen İngiliz yazar Doris Lessing'in beş makalesinin bir koleksiyonudur ... İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler - Doris Lessing | Yeni ve İkin ... . İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler'de Doris Lessing, politik retorik, kitlesel duygular ve nesilden nesile geçen sorgulanmaz inançların etkilerinin altında kalmaya gittikçe daha eğilimli olan... İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler'de Doris Lessing, politik retorik, kitlesel duygular ve nesilden nesile geçen sorgulanmaz inançların etkilerinin altında kalmaya gittikçe daha eğilimli olan... İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler'de Doris Lessing, politik retorik, kitlesel duygular ve nesilden nesile geçen sor ... 'İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler..'- DORIS LESSING ... ... İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler'de Doris Lessing, politik retorik, kitlesel duygular ve nesilden nesile geçen sorgulanmaz inançların etkilerinin altında kalmaya gittikçe daha eğilimli olan... İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler'de Doris Lessing, politik retorik, kitlesel duygular ve nesilden nesile geçen sorgulanmaz inançların etkilerinin altında kalmaya gittikçe daha eğilimli olan... İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler'de Doris Lessing politik retorik kitlesel duygular ve nesilden nesile geçen sorgulanmaz inançların etkilerinin altında kalmaya gittikçe daha eğilimli olan dünyamızda... ...yazarı Doris Lessingkitabı hakkında yorumları, bilgileri, İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler kitabının resmini içeren sayfa. İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler. Yazar: Doris Lessing. Mesela bu yazımızda yazar Doris Lessing kitapları arasında yer alan İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler. Marka : Çitlembik Yayınları. Barkod : 9789756663318. Stok Kodu:111964. İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler'de Doris Lessing, politik retorik, kitlesel duygular ve nesilden nesile geçen sorgulanmaz inançların etkilerinin altında kalmaya gittikçe daha... İçinde Yaşamayı Seçtiğimiz Hapishaneler'de Doris Lessing politik retorik kitlesel duygular ve nesilden nesile geçen sorgulanmaz inançların etkilerinin altında kalmaya gittikçe daha eğilimli olan dünyamızda... içinde yaşamayı seçtiğimiz hapishaneler. Başlık bulunamadı. Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz....