acem2019delhi.com

Ömer’in Maceraları 2Bizden İnsana ve Toprağa Dair Öyküler

Responsive image
İlkokul üçüncü sınıf öğrencilerimizden 12.sınıf öğrencilerine kadar tüm öğrencilerimizin keyifle okuyacağı serinin ikinci kitabını okuyucuların yüreklerine takdim ediyoruz.Birinci kitabımızın devamı (Ömer’i Maceraları-1) niteliğinde olan bu çalışma toplam altı öykü bulunuyor.Öykülerimiz sizleri zaman zaman Anadolu’muzun uzak köylerine tabiatın en zengin görseline, insanlarının sıcacık samimi yaşamlarına götürecek. Zaman zaman da doğa güzelliğini ve doğal insani özelliğini kaybetmemiş kasabalara şehirlere indirecek. Özünde gerçek hayatın içinden imbikle çekilen yaşanmışlık öykülerini görme şansına sahip olacak okurlarımız. Sevgiyle kucaklayacak yürekleri, biraz buruk biraz hüzün yüklü öykülerimiz çoğu zaman umut dağıtacak dağılan, devrilen yüreklere… Sonuç olarak, 7’den 77’ye herkesin ve her kesimin huzurla, keyifle okuyacağı bir çalışmayı siz okurlarımızla buluşturuyoruz.
YAYIN TARİHİ:
2019-02-28
DOSYA BOYUTU:
10,62
ISBN:
6059672894
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İrfan Ertav
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ömer’in Maceraları 2Bizden İnsana ve Toprağa Dair Öyküler PDF

Ömer’in Maceraları 2Bizden İnsana ve Toprağa Dair Öyküler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İrfan Ertav. Okuyabilirsin Ömer’in Maceraları 2Bizden İnsana ve Toprağa Dair Öyküler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ü sınıf öğrencilerimizden 12.sınıf öğrencilerine kadar tüm öğrencilerimizin keyifle okuyacağı bir kitap takdimi ile sizleri baş başa bırakıyoruz ... Ömer'in Maceraları - 1; Bizden İnsana ve Toprağa Dair... ... . ...12.sınıf öğrencilerine kadar tüm öğrencilerimizin keyifle okuyacağı serinin ikinci kitabını okuyucuların yüreklerine takdim ediyoruz.Birinci kitabımızın devamı (Ömer'i Maceraları-1)... Ömer in Maceraları - 2. Bizden İnsana ve Toprağa Dair Öyküler. Ürün Adı. Ömer'in Maceraları 2 & Bizden İnsana ve Toprağa Dair Öyküler. Yazar. takdim ediyoruz.Birinci kitabımızın devamı (Ömer'i Maceraları-1) n ... Ömer'in Maceraları 1 Bizden İnsana ve Toprağa Dair... ... . Ürün Adı. Ömer'in Maceraları 2 & Bizden İnsana ve Toprağa Dair Öyküler. Yazar. takdim ediyoruz.Birinci kitabımızın devamı (Ömer'i Maceraları-1) niteliğinde olan bu çalışma toplam altı öykü... Ana Sayfa / 3) Çocuk Kitapları / Ömer'in Maceraları 1 (Bizden İns...