acem2019delhi.com

Yitik

Responsive image
Kendisini aldatan kadını öldürmek isteyen bir adam.Aşkı için mücadele eden bir kadın.Şehirde işlenen ve ülke gündemini meşgul eden seri cinayetler.
YAYIN TARİHİ:
2018-03-06
DOSYA BOYUTU:
11,47
ISBN:
6058199026
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mehmet Sarıkaya
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yitik PDF

Yitik harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mehmet Sarıkaya. Okuyabilirsin Yitik sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


..." yitik kelimesinin ne demek olduğunu, yitik sözcüğünün anlamını ve yitik kelimesinin tercümesini sitemizden öğrenebilirsiniz ... Yıtık Nedir, Yıtık Ne Demek, Yıtık Eş Anlamlısı, Yıtık Zıt Anlamlısı ... . Şikâyet etmeden yükünü çektiği yitik bir yaşamı olmalıydı. Ç. Altan. Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve birçok dilde anlamı. yitik TDK sözlük. 2 . Kaybedilmiş, yitirilmiş nesne: "Şikâyet etmeden yükünü çektiği yitik bir yaşamı olmalıydı." sanalsözlük'te yitik kelimesiyle ilgili ne demişler ? Örneğin yitik ahmet. bu şekilde anlatılanına ilk kez şahit olduğum du ... Yitik - Ekşi Sözlük ... ." sanalsözlük'te yitik kelimesiyle ilgili ne demişler ? Örneğin yitik ahmet. bu şekilde anlatılanına ilk kez şahit olduğum durum. çarpıldım doğrusu.nnhttp://www.yurtgazetesi.c...raman-tazeoglu-yitik.html. yitik Yitmişolan, kayıp, zayi. demektir. 2 tane anlamı bulunmaktadır. yitik kelimesinin anlamı. yitik için 2 adet anlam bulundu. Kan davası yüzünden kocasını kaybeden Rabia, hasımlarından peşinde oldukları bebeğini korumak için her fedakarlığı göze alır. Oğlunun yerini söyletmek için... Yitik anlamı : isim Kayıp olan şey. 'Yitik' 1 kelime ve 5 harften oluşmaktadır. isim Kayıp olan şey. sıfat Kaybedilmiş, yitirilmiş"Şikâyet etmeden yükünü çektiği yitik bir yaşamı olmalıydı." yitik ne demektir? yitik sözcüğünün toplamda 4 anlamı bulundu. Kendiniz de yitik tanımı ekleyebilirsiniz. [1] Yeti | [2] vasil, resid, yitik at, görünüş, numayiş hayvanı. | [1] Kayıp olan şey. yitik kelimesinin türkçe anlamına dair cevap bulabileceğiniz yerli ve yabancı sözlük veritabanımızda aşağıdaki sonuçlar bulunmuştur. yitik -ğiisim. 1. isim Kayıp olan şey. ...zıttı, yitik hakkında bilgi, yitik kelimesinin İngilizce Türkçe çevirisi ve tercümesi, yitik sözcüğü ne anlama gelmektedir, yitik kelimesinin eş anlamlısı, yitik wikipedia, yitik sözcüğünün eş anlamlıları... Genellikle hata yapana denir ve isminin başına getirilir. Örneğin yitik ahmet. http://www.yurtgazetesi.c...raman-tazeoglu-yitik.html. Detaylar Satın Al. Gerçek Tıp / Yitik Şifanın İzinde. Aradığınız Yitik kelimesinin eş ve yakın anlamlısı, anlamdaşı Kayıp, Zayi. Yitik ülke yayınları. Kitaplarımız. Devamı ». Kaydol: Kayıtlar (Atom). Yayın Planımız. YİTİK ÜLKE YAYINLARI Kitaplarımız. Yitik Şifa Yayınclık da sağlık ve tıp alanında eşi bulunmaz bilgilerin yer aldığı yayınlara aracılık etmesi ile tanınıyor. Modern Tıbba İlave Yayınlar. Yitik Şifa Yayıncılık için tıbbın iki temel anlamı bulunuyor. Yitik Şifa Dergisi, yitirilmiş şifanın izini süren, yaratılıştaki...