acem2019delhi.com

Türk Dili'nin Beş Bin Yılı

Responsive image
Sumerce, Etrüskçe, Partça, Frigce, Hurrice, Urartuca, İskitçe, Alamanış Elamcası ve Aramcası gibi kayıp dillerin çözümü.·Trükçenin esasları ·Göktürk yazıtlarının yeniden tefsiri·Çuvaş dili, Macar ve Fin dilleri, XIII. Yüzyıl Moğol dili·İskitler ve dili, Güney Karadenizdilleri, ·Lİkya dilinin çözümü·Horasanlılar ve Türkler·Persler ve Medler·Isık yazıtının çözümü·Sâmi dilleri·Hint-Avrupa dilleri·Arap dillinde Türkçe·İbrani dilinde Türkçe·Eski MısırEserimiz, bütün Türk tarihi ile birlikte antik ve klasik çağların uygarlık tarihini tamamen değiştirmekte, şimdiye kadar kaybolmuş, ölü sayılan Sümerce, Elâmca, Etrüsk’çe, İskitçe, Aramca ve Frig, Lydia, Urartu, Huri dâhil birçok Anadolu dillerinin birer Türk diyalektleri olduğunu ispat ederek Türklerin kökenlerini ortaya çıkarmaktadırOrd. Prof. Dr. Ekrem AKURGAL: "Muazzam bir eser, fakat..."Prof. Dr. JMS De Jarvalho: (Coimbra üniversitesi, Portekiz) Benim de en sevdiğim mevzulardan biri olan Etrüsk Dili’nin araştırılmasında muazzam bir araştırma mahsulü olanAnd The Whole Earth Was Of One Language’ (Ve Bütün Dünyanın Dili Birdi) Ten Thousand Years Of The Turks’ (Türklerin On Bin YıIı) adlı eserinizi çok faydalı buldum. Eminim ki diğer uzmanlar da benim kadar eserinizi takdir edeceklerdir. Bütün kalbimle ümit ederim ki eseriniz İngilizce dışında diğer dillere de tercüme edilir.
YAYIN TARİHİ:
2003-08-28
DOSYA BOYUTU:
8,17
ISBN:
9759603721
DİL:
TÜRK
YAZAR:
S. Diker
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Türk Dili'nin Beş Bin Yılı PDF

Türk Dili'nin Beş Bin Yılı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır S. Diker. Okuyabilirsin Türk Dili'nin Beş Bin Yılı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...i söz olan 'natura non facit saltum' tarihteki bütün zahiri devamsızlık içinde (bile) ... İlber Ortaylı, Alfabe Beş Bin Yıldır Değişiyor - İzdiham ... ... Sumerce, Etrüskçe, Partça, Frigce, Hurrice, Urartuca, İskitçe, Alamanış Elamcası ve Aramcası gibi kayıp dillerin çözümü. ·Trükçenin esasları ·Göktürk yazıtlarının yeniden tefsiri ·Çuvaş dili... Türk dılının bes bın yılı. 05:28 Unknown No comments. Her iki isim de tarihte ve destanlarda geçen meshur Türk kavimlerine aittir. Türk Dili'nin Besbin Yili, s.103-104). Eser. Türk Dili'nin Beş Bin Yılı. Sahipleri : ... Selahi Diker - Türk Dilinin Beş Bin Yılı - Booktan Dünya ... . Türk Dili'nin Besbin Yili, s.103-104). Eser. Türk Dili'nin Beş Bin Yılı. Sahipleri : Selahi Diker. Türk dilinin en eski uygarlıklardan başlayarak tarihini anla...