acem2019delhi.com

Bahattin YıldızÜmmetin Yüreği

Responsive image
Bu kitapta Bahattin Yıldız hakkında şehadet günü olan 17 Mayıs 2010 tarihinden bugüne kadar çeşitli basın-yayın organlarında yayınlanmış yazı, şiir ve bazı haberlerle internet ortamında yapılmış kimi yorumları bulacaksınız. İlk kez burada yayınlanan bir kaç yazı da yer almaktadır. Bizler, Bahattin Yıldız'ın İzmirli dostları olarak, bunları bir kitap haline getirmeyi, ona karşı vir vefa borcu olarka gördük. Bu çalışma aynı zamanda Bahattin Yıldız hakkında yazılan yazı, şiir ve yorumların en doğal, en samimi haliyle bir araya gelmesi açısından da önemliydi. Sevenlerine, dostlarına bunları ikram etmek isteidk. Bu kitapta yer alan ürünlerin tek bir özelliği var: Bahattin Yıldız'ı anlatıyor olmak."
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
11,73
ISBN:
6056068454
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bahattin YıldızÜmmetin Yüreği PDF

Bahattin YıldızÜmmetin Yüreği harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Bahattin YıldızÜmmetin Yüreği sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ıncılık. Bizler bahattin yıldız'ın izmirli dostları olarak bunları bir kitap haline getirmeyi ona karşı vir vefa borcu olarka gördük ... Bahattin Yıldız Ümmetin Yüreği PDF İndir 🤴 Bedava Kitap İndir... ... . 16.80 TL. İlk kez burada yayınlanan bir kaç yazı da yer almaktadır. Bizler, Bahattin Yıldız'ın İzmirli dostları olarak, bunları bir kitap haline getirmeyi, ona karşı vir vefa borcu olarka gördük. Anasayfa ›› Biyografi-Otobiyogafi ›› Bahattin Yıldız - Ümmetin Yüreği. yorumsuz. Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+. Bahattin Yıldız - Ümmetin Yüreği. KAPAT. %26 indirimli. Bizler, Bahattin Yıld ... Bahattin Yıldız - Ümmetin Yüreği | bkmkitap.com ... . yorumsuz. Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+. Bahattin Yıldız - Ümmetin Yüreği. KAPAT. %26 indirimli. Bizler, Bahattin Yıldız'ın İzmirli dostları olarak, bunları bir kitap haline getirmeyi, ona karşı vir vefa borcu olarka gördük. Bahattin Yıldız Ümmetin Yüreği kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. 9786056068454. 432566. Bahattin Yıldız - Ümmetin Yüreği. Özgün Yayıncılık. 22.00. Ümmetin Bilgisizliği ve Alimlerin Acizliği Arasında İslam. Abdülkadir Udeh. Özgün Yayıncılık....