acem2019delhi.com

Bir Bilim Eri'nden YaşayakalanlarProf. Dr. Özcan Başkan'a Armağan

Responsive image
Prof. Dr. Özcan Başkan (1929-1997) Türkiye'de modern dilbilimin akademik bir disiplin olarak yerleşip gelişmesine katkı sağlamış özcü biliminsanlarından biridir. Kuramsal dilbilimden yabancı dil öğretiminde; çeviriden Türk diline uzanan çeşitli bilimsel çalışmalarının yanı sıra, Özcan Başkan adı, yaşamı boyunca öğrenmekten bıkmayan ve inandıklarını dile getirmekten çekinmeyen eleştirel bir zihni; Türkçe'nin özelleştirilmesini ve dilde anlaşılırlığı önemseyen bir aydını; titiz bir öğreticiyi; düşünen ve düşündüren çok yönlü örnek bir "bilim-eri'ni akla getirmektedir.Ölümünün 10. yılında kendisine armağan edilen bu kitapta Prof. Dr. Özcan Başkan belleklerde yaşayan anıları ve örnek biliminsanı nitelikleri ile anlatılmakta; dilbilim alanından armağan çalışmalarla bir kez daha anılmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2008-02-01
DOSYA BOYUTU:
4,34
ISBN:
9756008377
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Bilim Eri'nden YaşayakalanlarProf. Dr. Özcan Başkan'a Armağan PDF

Bir Bilim Eri'nden YaşayakalanlarProf. Dr. Özcan Başkan'a Armağan harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Bir Bilim Eri'nden YaşayakalanlarProf. Dr. Özcan Başkan'a Armağan sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rmağan. Dr. Özcan Başkan'a Armağan. Responsibility ... Bir Bilim Eri'nden Yaşayakalanlar - Kolektif - Multilingual Yabancı Dil... ... . yayına hazırlayanlar ; Doğan Aksan, Nalan Büyükkantarcıoğlu. Özcan Başkan'a Armağan. ISBN. 9756008377. Bir Bilim Eri'nden Yaşayakalanlar. Yayınevi : Multilingual Yabancı Dil Yayınları. Dr. Özcan Başkan belleklerde yaşayan anıları ve örnek biliminsanı nitelikleri ile anlatılmakta; dilbilim alanından armağan... Bir Bilim Eri'nden Yaşayakalanlar. Prof. Dr. Özcan Başkan (1929-1997) Türkiye'de mod ... Bir Bilim Eri'nden Yaşayakalanlar: Prof. Dr. Özcan Başkan'a Armağan ... . Prof. Dr. Özcan Başkan (1929-1997) Türkiye'de modern dilbiliminin akademik bir disiplin olarak yerleşip gelişmesine katkı sağlamış öncü biliminsanlarından biridir. Bu kitapta Prof. Dr. Özcan Başkan belleklerde yaşayan anıları ve örnek biliminsanı nitelikleri ile anlatılmakta; dilbilim alanından armağan çalışmalarla bir kez daha anılmaktadır. Bir Bilim Eri nden Yaşayakalanlar & Prof. Dr. Özcan Başkan a Armağan, Doğan Aksan, Multilingual Yabancı Dil Yayınları, kitap. Bir Bilim Eri nden Yaşayakalanlar & Prof. ...titiz bir öğreticiyi; düşünen ve düşündüren çok yönlü örnek bir "bilim-eri"ni akla getirmektedir. Ölümün 10. yılında kendisine armağan edilen bu kitapta Prof. Dr. Özcan Başkan belleklerde yaşayan... Anı - Mektup - Günlük kategorisinde yer alan Kolektif - Bir Bilim Eri'nden Yaşayakalanlar kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Bir Bilim Eri'nden Yaşayakalanlar - Multilingual Yabancı Dil Yayınları - 9789756008379 - Kolektif - - Prof. Dr. Özcan Başkan (1929-1997) Türkiye'de modern dilbi. ...titiz bir öğreticiyi; düşünen ve düşündüren çok yönlü örnek bir "bilim-eri"ni akla getirmektedir. Ölümün 10. yılında kendisine armağan edilen bu kitapta Prof. Dr. Özcan Başkan belleklerde yaşayan... Bir Bilim Eri'nden Yaşayakalanlar. Yazar: Kolektif Yayinevi: Multilingual Yabancı Dil Yayınları. Ölümün 10. yılında kendisine armağan edilen bu kitapta Prof. Dr. Özcan Başk...