acem2019delhi.com

Akdeniz:Mekan ve Tarih

Responsive image
Bu kitapta gemiler yol alır; dalgaların şarkıları sürer gider; bağcılar Cinque Terre yamaçlarından Cenova Rivierası'na inerler; Provence'da, Yunanistan'da zeytinler toplanmıştır. Venedik'in durgun sularında ya da Cerbe kanallarında balıkçılar ağ çeker; tekne yapımcıları, vaktiyle yapılan teknelere benzer tekneler yapar. Ve biz yine, onlara göre, zamanın dışında olduğumuzu farkederiz.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
8,42
ISBN:
9757650218
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fernand Braudel
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Akdeniz:Mekan ve Tarih PDF

Akdeniz:Mekan ve Tarih harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fernand Braudel. Okuyabilirsin Akdeniz:Mekan ve Tarih sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... ve Aile, Göç, Mekânlar, Venedik, Tek ... Akdeniz, Tarih, Mekan, İnsanlar ve Miras ... ... ...içeren kitabı geçmiş yıllarda "Mekân ve Tarih" ile "İnsanlar ve Miras" başlıkları altında iki ayrı cilt olarak yayımlamıştık; bu Akdeniz'i yeni kuşaklardan zevkle okuyacak okurlarımız olduğunu biliyoruz. "Akdeniz Mekan ve Tarih". için 37 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 8,00 TL. Sepete Ekle. Akdeniz, Mekan ve Tarih. Braudel, Coarelli, Aymard. Satıcı. or download with email. Akde ... Akdeniz Mekân ve Tarih, Fernand Braudel, Metis Yayınları ... . Satıcı. or download with email. Akdeniz (Tarih,Mekan,İnsanlar ve Miras) - Fernand Braudel. götürüyor ve gondollar içinde geçen bir turdan ve tarihle yoğrulmuş Akdeniz'in önde gelen şehirlerinden. ...içeren kitabı geçmiş yıllarda "Mekân ve Tarih" ile "İnsanlar ve Miras" başlıkları altında iki ayrı cilt olarak yayımlamıştık; bu Akdeniz'i yeni kuşaklardan zevkle okuyacak okurlarımız olduğunu biliyoruz. Fernand Braudel. Bir Metis klasiği olan Akdeniz, Fernand Braudel'in yönetiminde, okura Akdeniz tarih ve coğrafyasını okumanın zevkini tattırmak için hazırlanmış özel bir edisyondur. ...Anadolu'nun yüksekçe bir yaylasında okudum; günümüz İstanbul'unda, tarihin Konstantinopolis'inde bitirdim. Akdeniz, Mekân ve Tarih. Kitabın ismine yaraşır bir hareketti sanırım benimki. Akdeniz : Mekan Ve Tarih. (1). Akdeniz Halkı -- Sosyal Yapı. (1). Genel Avrupa Tarihi. (1). Akdeniz : mekan, tarih, insanlar ve miras. by. Braudel, Fernand. TARİH. MEKÂNLAR. Metis Yayınları Başmusahip Sok. 3/2, Cağaloğlu/İstanbul. F. Braudel AKDENİZ: MEKÂN VE TARlH Özgün Adı: La Méditerranée, l'Espace et l'Histoire Arts et Métiers... 8.10 TL. Tarih, çevremizi saran ve bizi işgal eden bugünün sorunları hatta kaygı ve sıkıntıları adına geçmiş zamanla...