acem2019delhi.com

Atatürk ve Hititler

Responsive image
Üçbin beşyüz yıl önce Orta Anadolu'da insanların küvetlerde yıkanıp, daha sonra birahaneye gittikleri; zira birahane ya da lokantalara yıkanmadan girmenin hem ayıp; hem de yasak olduğunu söylersek abarttığımızı sanırdınız. Peki, bu topraklarda ilk anayasanın yazıldığını ve kralın meclise onaylatmadan hiçbir iş yapmadığını ve ilk feministin bu topraklardan çıktığını söylersek ne düşünürdünüz?Birçok ilke imza atmış ancak tarihte hat ettiği yeri alamamış olan Hititlerin inanılmaz bulacağınız yaşamlarına girmek için bu kitabı okumanız yeterli olacaktır. Ayrıca Atatürk'ün bu büyük uygarlığı ortaya çıkarmak için gösterdiği gayreti de ilgiyle okuyacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2011-05-20
DOSYA BOYUTU:
9,3
ISBN:
6058796522
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kerim Özkan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Atatürk ve Hititler PDF

Atatürk ve Hititler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kerim Özkan. Okuyabilirsin Atatürk ve Hititler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...timi, Atatürk'ün isteği üzerine Hatay konusuna da yönelmişti ... ATATÜRK VE HİTİTLER - Kerim Özkan | Kitapx ... . Kerim Özkan. Üçbin beşyüz yıl önce Orta Anadolu'da insanların küvetlerde yıkanıp, daha sonra birahaneye gittikleri; zira birahane ya da lokantalara yıkanmadan girmenin hem ayıp... Atatürk, 1930'ların başında Türk Tarih Kurumu'nu kurarak Türkiye'de Hititlerin ve Anadolu'da yaşamış eski uygarlıkların araştırılmasının önünü açtı. N Hitit ler ve Türkiye sayfasına dönüş. atatürk ve hititle ... Atatürk ve Hititler - Kitap Vikitap ... . N Hitit ler ve Türkiye sayfasına dönüş. atatürk ve hititler. şükela: tümü | bugün. kerim özkan'ın yazdığı bir kitap. atatürk'ün büyük hitit uygarlığını ortaya çıkarmak için gösterdiği gayreti anlatıyormuş bu kitap. henüz okuma fırsatım olmadı... Mustafa Kemal Atatürk /. Atatürk ve Hititler. Atatürk ve Hititler. Kerim Özkan. Yayınevi: Maya Tandır Yayınları. İlk kapı milini, demiri ilk kez seri üretim denebilecek şekilde işlemeyi, ilk anayasayı, tazminat hukukunuve daha birçok ilki Hititlere borçluyuz. Kapat. Atatürk ve Hititler. tarafından Kerim Ozkan. BJK kongre üyesi olan değerli yazar Kerim Özkan'ın "ATATÜRK VE HİTİTLER" adlı araştırma kitabı çıktı. Maya Tandır Yayınları tarafından çıkarılan "ATATÜRK VE HİTİTLER" adlı araştırma kitabında... Kerim Özkan adlı yazara ait Atatürk ve Hititler kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %36 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Paylaş : Atatürk ve Hititler. Maya Tandır Yayınları. 8.68. Atatürk ve Hititler - Kerim Özkan hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Atatürk ve Hititler. Kerim Özkan. Maya Tandır Yayınları. Birçok ilke imza atmış ancak...