acem2019delhi.com

Beni Yarına Bırakma

Responsive image
Sadece üç harfli bir kelime, aşk… Tüm duyguları barındıramaz ki içinde!Hiç ummadıkları anda aşkla çarpılan Selma ve Selim birbirlerine ait olmadıkları halde sevebilirler mi aşkla?Bazen aşka direnmek yersizdir. İnkâr ettiğimiz ne varsa imkânsızlıktan çıkar, korkularımıza, çaresizliklerimize rağmen sarılır bize aşk diye.Selim de Selma’yı da böyle buldu aşk… Kimsesizliklerinin, korkularının arasında. Birbirleriyle sınanıp, akıllarıyla savaştılar; her mağlup çıkışlarında araflarından birbirlerine bir adım daha yaklaştılar. Aşk günahlarınla sınanmaktı belki de, masumiyetini yaktıkça aklanmaktı. Bedel ödedikçe daha çok yanmaktı. Yandıkça pervane misali ateşe çekilmekti. Aşk, cennetten vazgeçip bir ömrü araflara sürgün etmekti onlar için; araflarını cennete çevirmekti.
YAYIN TARİHİ:
2014-11-20
DOSYA BOYUTU:
3,50
ISBN:
6059724043
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Burçin Çelik
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Beni Yarına Bırakma PDF

Beni Yarına Bırakma harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Burçin Çelik. Okuyabilirsin Beni Yarına Bırakma sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...na Bırakma. Ünlü kitap blogger'ı Burçin Çelik Nam-ı diğer Yamakdan'ın kaleminden! Sadece üç harfli bir kelime, aşk… Şimdi o benim gördüğüm eski adıyla Can Kırıkları yeni adıyla da Beni Yarına Bırakma 2014 yılının kasım ayında okuyucuları ile buluşmuş ... Beni Yarına Bırakma Burçin Çelik ... . Öncelikle yazarı olağanüstü derecede tatlı ve mütevazi. 11:05. Beni Bırakma 282. Let us know what's wrong with this preview of Beni Yarına Bırakma by Burçin Çelik. Beni Yarına Bırakma'yı wattpadde Can Kırıkları adıyla ilk okuduğumda bayılmıştım hikayeye. Burçin Çelik. Kuşlar Sezen şarkılarıyla adını fısıldadılar… Beni Yarına Bırakma Ünlü kitap blogger'ı Burçin Çelik Nam-ı diğer Yamakdan'ın kaleminden! Sadece ... Beni Yarına Bırakma - Burçin Çelik ... . Beni Yarına Bırakma'yı wattpadde Can Kırıkları adıyla ilk okuduğumda bayılmıştım hikayeye. Burçin Çelik. Kuşlar Sezen şarkılarıyla adını fısıldadılar… Beni Yarına Bırakma Ünlü kitap blogger'ı Burçin Çelik Nam-ı diğer Yamakdan'ın kaleminden! Sadece üç harfli bir kelime, aşk… Can Kırıkları adıyla Wattpad'te yayınlanan ve Postiga Yayınları tarafından Beni Yarına Bırakma adıyla basılan bu roman zorlu yollardan geçerek sürekli sınanan bir çiftin - Selma ve Selim'in... Bu sa...