acem2019delhi.com

Terk Gürültüsü

Responsive image
Ceyhun Tuna bir şair. Şiirin terkedilmiş bir dil olarak görüldüğü bu eksik zamanlarda Ceyhun Tuna genç bir şair. Terk Gürültüsü bir ilk kitap olmasına karşın sıkı şiirin hizasında yerini doğallıkla bulan şaşırtıcı yetkinlikte bir toplam, dahası bir yeğinlik düzlemi.“Terk yarası bu korkarım enseme vurur benim baş ağrımBu ağrıyı ben bir çocuktan emanet aldım! Toz ve alkolAldım ardından biraz seviştim çok sustum üç yıl kadar lalKaldım ve fakat dinmedi ağrım. Dikeldim, kıyam ettimİsyan ve inkar. Beni gülünç, bunu korkunç buldularBense bunu bana indirilen içli bir ayet ve tüm yollarAçık sandım. Heybemde kum, bilye, birçok gül, az sirkeDenizler geçtim karasal, alevler geçtim sulak yüzümleAlevler ki eski bir bozgundur belleğimde. DenizlerseAcıtan bir kütle tenimde. Ben ki birçok şeyin ölümleAçıklandığı bir yerden, çok kalınmış bir evden, metrukBir dilden. Demek istediğim şu ki bir yerden kalkıp birYere dönmesem, az çınıltı ç ;ok sitem. Neyse işte neyse!Unuttum nasıl, neden ve ne yüzle aktığını kanımınYara benim bütün ağrı bende, baştan kanatalım o halde.”Şiirin ikinci gelişini beklemeyin, davranın.
YAYIN TARİHİ:
2010-11-10
DOSYA BOYUTU:
9,30
ISBN:
9758686544
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ceyhun Tuna
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Terk Gürültüsü PDF

Terk Gürültüsü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ceyhun Tuna. Okuyabilirsin Terk Gürültüsü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Gürültüsü Norgunk Yayıncılık 9789758686544 Ceyhun Tuna ... Terk Gürültüsü %25 İndirimli Ceyhun Tuna ... . Sepete At Hemen Al. Terk Gürültüsü book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Terk Gürültüsü by Ceyhun Tuna. 2014-11-14 yılında yayınlanan Terk Gürültüsü , 1. Baskı ve Şiir kategorisinde yer almaktadır. Terk Gürültüsü Yazarı Kimdir? Yukarıda 9758686544 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. 4.96 TL. Terk Gürültüsü bir ilk kitap olmasına karşın ... Terk Gürültüsü - PDF İndir - Ücretsiz Epub Oku ... . 4.96 TL. Terk Gürültüsü bir ilk kitap olmasına karşın sıkı şiirin hizasında yerini doğallıkla bulan şaşırtıcı yetkinlikte bir toplam, dahası bir yeğinlik düzlemi. Terk Gürültüsü en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Terk Gürültüsü satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Terk Gürültüsü. 4,5/5 - 3 Kişi Yorum Yap. Terk Gürültüsü PDF İndir. PDF indirme sitemiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için açılmıştır. Bundan ötürü yazar Ceyhun Tuna tarafından yazılan Terk Gürültüsü kitabının linki olmayabilir. Şiir. Terk Gürültüsü. Terk Gürültüsü. Yeni. Ücretsiz Kargo. Terk Gürültüsü kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ceyhun Tuna kitapları ve Norgunk 2010 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Ceyhun Tuna adlı yazara ait Terk Gürültüsü kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %36 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Ter...