acem2019delhi.com

Farsça Öğrenim Seti 7 (Seviye İleri)Çözümlü Farsça Metinler

Responsive image
Temel Farsça bilgisine sahip olan kişiler için hazırlanan bu çalışma ile dildeki hâkimiyetinizi artıracak, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan farklı metinlerle aşamalı olarak Farsça bilginizi pekiştireceksiniz.Farsça Öğrenim Seti başlığı altında sunulan bu çözümlü metinler ile,* Seviyenize göre kitap seçebilecek,* Kelime dağarcığınızı genişletecek,* Bilmediğiniz kelimeler için sözlük karıştırmaya gerek duymadan kitabın arkasındaki sözlükten faydalanabilecek,* Metnin Farsçasını, çevriyazısını ve Türkçesini aynı sayfada görerek hem telaffuz, hem öğe dizimi hem de çeviri yeteneğinizi geliştirecek,* Ayrıca, Fars edebiyatının en bilindik eserleri ve isimleri hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2014-11-20
DOSYA BOYUTU:
8,13
ISBN:
6050203820
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sadık Hidayet
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Farsça Öğrenim Seti 7 (Seviye İleri)Çözümlü Farsça Metinler PDF

Farsça Öğrenim Seti 7 (Seviye İleri)Çözümlü Farsça Metinler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sadık Hidayet. Okuyabilirsin Farsça Öğrenim Seti 7 (Seviye İleri)Çözümlü Farsça Metinler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ap ismi : Farsça Öğrenim Seti Çözümlü Farsça Metinler Seviye (ileri) 7 - Kör Baykuş Açıklama : Temel Farsça bilgisine sahip olan kişiler için hazırlanan bu çalışma ile dildeki hâkimiyetinizi artıracak ... Farsça Öğrenim Seti - 7: Buf-i Kur / Kör Baykuş; Çözümlü Farsça... ... ... ...başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan farklı metinlerle aşamalı olarak Farsça bilginizi "mso-bidi-font-style: normal">Farsça Öğrenim Seti başlığı altında sunulan bu çözümlü metinler ile Temel Farsça bilgisine sahip olan kişiler için hazırlanan bu çalışma ile dildeki hâkimiyetinizi artıracak, başlangıç seviyesinden ileri Farsça Öğrenim Seti başlığı altında sunulan bu çözümlü metinler ile ...başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan farklı metinlerle aşamalı olarak Farsça bilginizi pekiştireceksinizFarsça Öğrenim Seti başlığı altında sunulan bu ... Çözümlü Farsça Metinler Seviye 7 - Say Yayınları ... ...başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan farklı metinlerle aşamalı olarak Farsça bilginizi pekiştireceksinizFarsça Öğrenim Seti başlığı altında sunulan bu ...