acem2019delhi.com

Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 25

Responsive image
En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yöntemleriyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric’ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir.Edward artık bir hükûmet ajanıdır ve askerî bir simya tesisinde çalışmaktadır. Benzersiz güçlerini emirlere uymak, hatta öldürmek için kullanır. Ancak Edward, başkalarının da aynı güçlere sahip olduğunun farkında değildir. Simyanın aşırı kullanımı sonucunda dünya âdeta bir cehenneme döner. En değerli simya hazinesi Felsefe Taşı’nı ele geçirmeye çabalayan düşmanları, kahramanlarımızdan çok daha zalim ve acımasızdırlar. Ed Resembool’a döner ve yıllardır görmediği babası Hohenheim ile karşılar. Babası onu görmekten mutlu olmasına rağmen, Ed onları bırakıp gittiği için babasına karşı büyük bir öfke duyar. Ancak Ed’in babasına duyduğu bu yoğun öfke yıllar önce teşebbüs ettikleri insan dönüşümü hakkında önemli bir gerçeği keşfetmelerini sağlar.Annelerini kısmen dirilttiklerini düşünürken aslında yaptıklarının bambaşka bir şey olduğunu anlarlar ki bu, kaderlerini sonsuza kadar değiştirebilecek bir keşiftir.
YAYIN TARİHİ:
2017-01-11
DOSYA BOYUTU:
11,47
ISBN:
6059800020
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hiromu Arakawa
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 25 PDF

Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 25 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hiromu Arakawa. Okuyabilirsin Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 25 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...dward ve Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir ... Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 25 %25 İndirimli Hiromu Arakawa ... . 21 TL. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! 27 ciltlik maceranın 24. cildini okumaya hazır mısınız? Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! 27 ciltlik maceranın 24. cildini okumaya hazır mısınız? 28,00. 25,20. %10 İndirim. SOSYAL MEDYA /pusulakitaplari.com. ...Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içi ... Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 25 ... . 25,20. %10 İndirim. SOSYAL MEDYA /pusulakitaplari.com. ...Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! ...bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. 16.80 TL. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! 27 ciltlik maceranın 25. cildini okumaya hazır mısınız? Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! 27 ciltlik maceranın 24. cildini okumaya hazır mısınız? %25 Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 3 Akıl Çelen Yayınları. Hiromu Arakawa. En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yöntemleriyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını... %25 indirimli Yeni. Altın Kitaplar Uyanık Ricky Süre Doldu - Sinikka Nopola. %20 indirimli Yeni. Akılçelen Kitaplar Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 21 - Hiromu Arakawa. 14.18 TL. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! 27 ciltlik maceranın 24. cildini okumaya hazır mısınız? ...Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! ...Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe!...