acem2019delhi.com

Deli Mavi

Responsive image
TENİNİN KOKUSUNU HİSSEDECEK KADAR YAKININDA OLSA DA UZANIP DOKUNAMAZSIN, KORKARSIN YANMAKTAN. O ATEŞTEN BİR KOR GİBİ BAKAR GÖZLERİNE, KALBİN BAĞLANIR, DİLİN SUSAR DA, “SENİ SEVİYORUM” DİYEMEZSİN. Yavuz Selim ile asansörde yalnız kalan Handan, heyecanını bastırmak için elindeki çantayı sıkıca kavrarken gözleri genç adamın aynaya yansıyan masum görüntüsüne kaydı.İç geçirerek onu gizlice izlemeye başladığında kaşının üzerindeki yara izi dikkatini çekti. “İz kalmış” dedi sanki daha önce fark etmemiş gibi. Ve yine yüksek sesle düşündüğünü kelimeler dudaklarından döküldükten sonra fark edebildi. Ancak geri alması mümkün değildi.Onun sözleriyle Yavuz Selim’in eli önce istem dışı yara izinin üzerine giderken Handan’ın yarayı açtığı günü hatırlayarak acı bir tebessüm oluştu dudaklarında.Sonra sevdiği kadının aynadaki yansımasına bakarak cevap verdi: “İnan bana, kalbimde bıraktıklarının yanında lafı bile olmaz!”
YAYIN TARİHİ:
2019-06-21
DOSYA BOYUTU:
6,88
ISBN:
6059398855
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Aslı Genç Gürışık
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Deli Mavi PDF

Deli Mavi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Aslı Genç Gürışık. Okuyabilirsin Deli Mavi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n abone olun: http://bit.ly/MuzikPlay Muzik ... Deli Mavi,,, - Video İzle - İndir | videoindirelim.com ... ... Son bakışın duruyor gözümde Bir alev gibi deli mavi Son gülüşün duruyor yüzümde Çok sevenlerin deli hali. Söz , sana yemin sana söz Kör olayım yalansa Değmedi değmez gözüme Başka renkte iki... Deli Mavi, Antalya. 8,514 likes · 1,177 talking about this. Herkesi bekleriz ♥. Deli_Mavi. Product/service. Romantik Şeytan. Interest. Deli Divane. Fictional character. Son bakışın duruy ... Yeşim Salkım - Deli Mavi Şarkı Sözü ... . Fictional character. Son bakışın duruyor gözümde Bir alev gibi deli mavi Son gülüşün duruyor yüzümde Çok sevenlerin deli hali. Söz , sana yemin sana söz Kör olayım yalansa Değmedi değmez gözüme Ba...