acem2019delhi.com

Tek Başına Bir Adam

Responsive image
George, Kaliforniya'da bir üniversitede ders verilen elli yaşlarında, İngiliz asıllı bir profesördür. Yaşamını paylaşan arkadaşı Jim'I bir araba kazası sonucu kaybetmiştir. Ama yaşamayı sürdürmek zorundadır. Komşu evlerin çocuklarına kızarak; Aldous Huxley hakkında ders vererek; tenis kortundaki sarışın delikanlının görüntüsünü zihnine yerleştirerek; öteki öğretim üyeleriyle çene çalarak; kocası tarafından terkedilmiş bir kadın arkadaşıyla kafa çekerek. Öğrencilerine yaşı ve İngilizliği, toplumun geri kalanına ise eşcinselliği nedeniyle yabancılaşmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2000-09-06
DOSYA BOYUTU:
10,53
ISBN:
9753425437
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Christopher Isherwood
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tek Başına Bir Adam PDF

Tek Başına Bir Adam harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Christopher Isherwood. Okuyabilirsin Tek Başına Bir Adam sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ndan biri olarak kabul edilen ve Tom Ford tarafından, başrolünde Colin Firth'ün yer aldığı etkileyici bir sinema uyarlaması da çekilen ... Tek Başına Bir Adam - GittiGidiyor ... ... Tek Başına Bir Adam (A Single Man) (16 Nisan 2010). Filmin Konusu Tek Başına bir Adam filminin konusu aşık olduğu sevgilisini kaybettikten sonra eşcinsel olan bir öğretmenin hayatını anlatıyor. İyi Seyirler... Tek Başına Bir Adam. vizyon: 16 Nisan 2010 süre: 99 dakika yapım: 2009 - ABD tür: Dram. Süreden sonunda olayları charley'dir. Gün ile yeni varır. Tom Ford'un yönettiği ve Colin Firth, Julianne Moore, Nicholas Hoult ile Matt ... A Single Man İzle - Tek Başına Bir Adam İzle 2009 - Türkçe Altyazılı ... . Süreden sonunda olayları charley'dir. Gün ile yeni varır. Tom Ford'un yönettiği ve Colin Firth, Julianne Moore, Nicholas Hoult ile Matthew Goode'un oynadığı Tek Başına Bir Adam (A Single Man), 16 Nisan 2010'da Tiglon Film dağıtımıyla Mars Production... Dram. Yönetmen: Tom Ford. Yıldız: Colin Firth, Julianne Moore, Nicholas Hoult vb. Küba Füze Krizi'nin yaşandığı 1960'ların Amerika'sında ''entellektüel adam'' tanımının içini boşaltan film, insani duyguların yönetimine dair hümanist bir ütopya arzusunu izlenimci bir üslupla resmediyor... 66. Venedik Film Festivali'nde Queer Aslan Ödülü'ne layık görülen A Single Man [Tek Başına Bir Adam] (2009), başroldeki Firth'e 63. BAFTA'da En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazandırdı....