acem2019delhi.com

İskambil Kağıtlarının Esrarı

Responsive image
"Astronotlar üzerinde yaşam olan başka bir gezegen keşfetse, herkes müthiş şaşırır, ama kendi gezegenlerinin varlığı hiç de şaşırtmıyor onları."Jostein Gaarder, Sofie’nin Dünyası’ndan önce kaleme aldığı İskambil Kâğıtlarının Esrarı’nda, insanın kendine ve dünyaya bakışını sorguluyor. İskambil kâğıtlarının kişileştirildiği, gerçek ve hayalin iç içe işlendiği kitapta, dünyaya kendini kaptıranlarla görünenin ardındakini gören ‘Jokerler’ arasındaki karşıtlık sunuluyor okura. "Kendini arayan gençlere"..
YAYIN TARİHİ:
2016-07-19
DOSYA BOYUTU:
7,96
ISBN:
9757652649
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jostein Gaarder
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İskambil Kağıtlarının Esrarı PDF

İskambil Kağıtlarının Esrarı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jostein Gaarder. Okuyabilirsin İskambil Kağıtlarının Esrarı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ncak Sofie'nin Dünyası daha çok Felsefeye giriş niteliğinde, öğretici bir kitaptı ... KİTAP KURDUYUM BEN: İskambil Kağıtlarının Esrarı ... . İskambil Kağıtlarının Esrarı'nda ise felsefe, gerçekten de sıra dışı bir kurgu ile paketlenip sunulmuş adeta... İskambil Kâğıtlarının Esrarı (ya da orijinal adıyla Kabalmysteriet) ise Sofi'nin Dünyası'nın aksine su gibi okunuyor. İskambil Kâğıtlarının Esrarı her yaşta okunabilecek bir kitap çünkü. Jostein Gaarder'ın "İskambil Kağıtlarının Esrarı" adlı kitabından bir bölüm. ... Biraz da Okuyalım: İskambil Kâğıtlarının Esrarı… | Hikaruivy'nin... ... . Jostein Gaarder'ın "İskambil Kağıtlarının Esrarı" adlı kitabından bir bölüm. Jostein Gaarder, Sofie'nin Dünyası'ndan önce kaleme aldığı...